Допоможіть з виробом фрезера. Фіолент 1100 чи Энергомаш 11120?

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем zvir07, 18 кві 2012.

  1. zvir07

    zvir07 Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Ровно
    ну все - купив Фіолента.Нового, 2012 року виробництва, з 2-річною гарантією.Перше враження хороше.Порівняно з попередніми моделями клини на стойках невідчутні, опускається одним пальцем досить плавно. а на коліщатку регулювання швидкості тепер нанесені мітки A,B,C і т.д.. буду пробувати працювати. Згодом вивішу його фото.Усім Дякую за допомогу з вибором.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  2. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Допоможіть з виробом фрезера. Фіолент 1100 чи Энергомаш 11120?

    Вже непогано.
    Вони і раніше наносились.
     
  3. zvir07

    zvir07 Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Ровно
    Re: Відповідь: Re: Допоможіть з виробом фрезера. Фіолент 1100 чи Энергомаш 11120?

    значить а щось наплутав :)))

    а, ще. цанга так тримає фрезу, що навіть при повністю відкрученій гайці фрезу важко вийняти. мабуть з часом буде легше, бо бачив як міняють фрези на інших - то практично двома пальцями.
     
  4. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Відповідь: Re: Допоможіть з виробом фрезера. Фіолент 1100 чи Энергомаш 11120?


    Да, со временем разработается, Я в своем поначалу постукивал деревяшкой по фрезе чтоб вытянуть.
    Нормальные производители делают цангу, которая фиксируется в гайке и при откручивании гайка вытягивает цангу с вала и тем самым освобождает фрезу.
     
  5. zvir07

    zvir07 Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Ровно
    пробував у роботі - враження позитивне, дуже зручно тримати однією рукою. для проби зробив дубову табуретку з фігурними ножками, які робив по шаблону - то для дуба товщиною 30 мм треба трошки більшу потужність. а коли робив ручки для ножів теж по шаблону - то все супер. правда я його уже умудрився поставити у такий собі стіл на швидку руку, так би мовити на пробу. десь на днях закину фото.
     
  6. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Цікаво ,глянути б
     
  7. zvir07

    zvir07 Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Ровно
    фото проби роботи фрезером
    1.jpg заготовки ножок для табуретки і шаблон для фрезера.
    Доречі, на фото видну циркулярку Енергомаш - за мою допомогу у будівництві сарайчика і могорич сусід перекинув її мені - йому вона уже не потрібна (брав лише для будівництва того ж сарайчика) - буду пробувати її в роботі.
    2.jpg
    виріз зайве лобзиком-китайцем, якому уже десь зо 4 роки і пилочкою Bosch для грубої різки.
    3.jpg
    нашвидку зроблений столик і фреза обвідна Globus 40 мм з 4 лезами.
    4.jpg
    шаблон до заготовки прикріпив 2 маленькими цвяшками.
    5.jpg
    оброблена заготовка. фреза гризе дуб 30 мм досить нормально при помірній подачі. хоча десь так Ватт з 300-400 не завадили б :)
     
    1 людині також подобається це.
  8. zvir07

    zvir07 Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Ровно
    готові усі 4 ножки в точності як шаблон
    6.jpg

    перемички 2. будуть з'єднані навхрест. шип на поперечині і паз на ножці робив теж на фрезерному столику. 7.jpg

    кришку клеїв на клей Artelit D3 водостійкий. (дошка 20 мм - 6 дощещок різної ширини). до ножок кріпив на шканти.
    8.jpg

    готову табуретку покрив лаком в 3 шари пензликом.
    9.jpg
    10.jpg

    строго не судіть - робота перша, матеріал трохи підпорчений жучками - на пробу піде :))
     
    turner та Andrii_M подобається це.
  9. zvir07

    zvir07 Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Ровно
    а це так, може не по темі - моє маленьке робоче місце, до майстерні ще не доріс, та й місця немає поки що. все робив сам - ножовка, дрелька, лобзик, фуганок, жменя цвяхів і саморізів. покрив морилкою яка була в запасі :))
    дверцята зробив із листів старої ДСП, яка пролежала більше 10 років (шафа старого колгоспу :))), але не розбухла і не розслоїлася, як теперішня - добре колись робили.
    11.jpg
    12.jpg
     
    2 користувачам це сподобалось.
  10. Crane

    Crane Бригадир

    Повідомлення:
    509
    Симпатії:
    187
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Re: Допоможіть з виробом фрезера. Фіолент 1100 чи Энергомаш 11120?

    Нормально. :)
    Всьому свій час.
     

Поділитися цією сторінкою