Інфрачервона плівочна тепла підлога

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем sco69, 29 бер 2012.

  1. Авега

    Авега Інженер

    Повідомлення:
    390
    Симпатії:
    744
    Адреса:
    Вишневе
    [​IMG] :lulka:
     
  2. vasulyboyko

    vasulyboyko Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    чи можна плівку на 220v підключити на 12v

    Отправлено с моего SM-J500FN через Tapatalk
     
  3. poiu

    poiu Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    чи можна шматок плівки 0,5*1м підключити без регулятора?
     
  4. Теплолюкс-Одесса

    Теплолюкс-Одесса Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    г. Одесса
    да прям таки, чем обоснуете?
    нельзя сразу так категорично отвечать, мало ли для чего человеку этот кусок нужен
     
    kvit подобається це.
  5. lara4113

    lara4113 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Ровно
    Може когось зацікавить така інформація: Якось на ОЛХ в одного "кулібіна" придбала кусок інфрачервоної плівки вмонтованої між кусками ДВП,а зверху кусок лінолеуму. Прочитала в інтернеті, що так роблять коврички для підігріву ніг, взуття,і т.п. Мені потрібен був ковричок для обігріву цуценят. От я його поклала на підлогу в кімнаті, під нього поклала "екран" з фольги на основі ,типу такого який кладуть під ламінат, щоб тепло йшло не в підлогу, а вверх. Зверху поставила картонний ящик з товстим дном (кілька слоїв картону), щоб не дуже гріло, а в ньому підстилка з цуценятами. Вийшов такий "пиріг": Підлога лінолеум, підложка з екраном,направленим вверх, ДВП, ІФ плівка, знову ДВП, лінолеум, картон і підстилка. Включала періодично, в основному на ніч,а а через тиждень, коли цуценят розібрали, піднявши ящик побачила невеселу картину. Підлога(лінолеум) під ящиком- згоріла.Підложка сплавилась, а лінолеум обвуглився і ще б трохи теж би повністю сплавився б, або, не дай бог, загорівся б. Лінолеум , що був прикріплений доДВП теж чорний і "приварився" до ДВП . IMG_20171029_175610.jpg
     
  6. kvit

    kvit Бригадир

    Повідомлення:
    212
    Симпатії:
    186
    Адреса:
    Украина, Винницкая обл., с.Казатин
    Обгрунтувати? Легко.
    Я собі із залишку 0,5 на 0,5 м зробив коврик для просушування взуття на роботі на випадок дощової погоди (оскільки я не буду ж роззуватись для більш адекватного просушування).
    Так я просто вилку, кусень дроту зо 2 м, два гвинти із гайками використав.
    Вартість такого девайсу не перевищила тоді 100 грн, при вартості найдешевшого терморегулятора майже 400грн.
    Ось і доцільність.

    і все нормально працює більше 5 років без регулятора.
    Все це лежить на ламінаті, без жодного накриття.
    Плівка Caleo, і жодного разу не нагрілась до критичної температури, навіть руку не було потреби відривати, і при зазначеній максимальній температурі 45С

    А тепер прошу пояснити у яких випадках це нереально? (Я не маю на увазі недоцільно чи щось в руслі економії"

    Бо ж ви це запитали на зустрічне повідомлення про Вашу категоричність

    Щойно пошукав характеристики плівки:
    http://teplozon.com.ua/ua/shop/product/caleo-shirina-50-sm-232v
     
    Останнє редагування: 29 жов 2017
    barnych та electrodryg подобається це.
  7. electrodryg

    electrodryg Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Одесса
    во всех применениях того или иного прибора есть ограничения, в микроволновку тоже животных нельзя впихивать, ну это отступление

    инфракрасная пленка, обычная, без функции саморегулирования боится перегрева, в случае ее "запирания", когда не куда выходить теплу - она начинает перегреваться и температура доходит иной раз свыше 100 С.

    если от пленки есть куда отводить тепло, то ничего страшного не произойдет ни с пленкой, ни с напольным покрытием, ни с чем/кем либо еще. все надо делать правильно.

    вина продавца, что не объяснил эти нюансы.

    добавлю комментарий kvit, на вопрос молодого человека, любящего отвечать вопросом на вопрос ))
    такие отрезки пленки, завернутые в кусок линолеума с двух сторон и подключаемые напрямую в розетку замечательно греют ноги продавцов на рынках, которые продают товары круглогодично, в т.ч. и в мокрую погоду и зимой
     
    Останнє редагування модератором: 29 жов 2017
    Дед Хоттабыч подобається це.
  8. gyra83

    gyra83 Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    16
    У мене і моїх батьків під ламінатом кругом лежить плівка. Гріє непогано, сьогодні вперше включив основне опалення. Плівкиу нас покладено біля 25 м квадратних. десь 5 квадратів під лінолеумом. Використовуєм 3 сезон. Покищо все нормально. Без терморегулятора використовувати можна але замахує бігати вмикати та вимикати. В декількох кімнатах стоять куплені терморегулятори але вони вже задовбали. А в 3х кімнатах стоїть терморегулятор на ардуині то політ нормальний. Головне управляти просто. Також у себе прикрутив старий пульт от тепловентилятора тепер можу по кімнатах вмикати з пульта. А в основном працює в авто. Просто так більш зручно домашнім чим пояснювати що та як налаштовувати. Взагалі під лінолеумом навіть сама слаба плівка без терморегулятора досить сильно перегріваеться у мене в одному місці проплавилась там де стояли речі.
    Будуть питання задавайте. Взагалі задоволений.
     
    Voyutichi подобається це.
  9. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    @gyra83, Это у Вас основное отопление или вспомогательное? И на сколько оно прожорливое?
     
  10. gyra83

    gyra83 Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    16
    Це в нас додаткове опаленя. Взагалі опалюем газом, дровами, і щепой. Не рахував тому що у батьків воно постійнопрацює в режимі нагріву тому що вони майжепостійно дома. У мене тільки в період колими дома. Взагалі 220 ват на м. кв. Але десь до 5 годин максимум працюєможу спробувати підключити до контролера ватметр і замірити. Взагалі в 500 грн вкладаюсь. Щотчик двозоний але гріється болер інколи сварка.
    --- добавлено: 8 січ 2018 у 23:08 ---
    Основним не робили бопросто потреби не виникало але до морозів нижще -2 в основному воно. Також створює комфорт при тому коли не працює дровяний.
     
    Останнє редагування модератором: 16 січ 2018
    Дед Хоттабыч та Voyutichi подобається це.

Поділитися цією сторінкою