Утеплення підлоги по плиті та стяжка

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем Naya, 27 бер 2012.

  1. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    є ще варіант тепла стяжка УБО від кнауф (або аналогічній замінник) а потім листи гіпсоволоконних плит 20 мм , а наверх вже підложка і ламінат...є ще суха засипка, і наверх так само гіпсоволоконні плити (елементи полу від кнауф)
     
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    згоден є але питання про тирсобетон а китай магнезит 10ка 120/р228 на той час мені коштував 151гр без доставки.тепер все коштує тирсобетон можна різної щільності і без листів.а 10мм якщо лежить насухій засипці кермзіту і плитка з штукатурною сіткою в 15мм (разом 25мм )чудово служить і в громадській кухні ось вже 2 роки і без нарікань.
     
  3. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    тирсобетон гарна штука, але боїться вологи , магнезит 10 мм на пол замало, потрібно 20 (тобто в 2 шара перехрестно швів)
     
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    а якщо 2й поверх а знизу бетон а в стяжку 6-8см укласти трубку 20ку кисан зтеплою водою зворотка з батареї?
     
  5. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    другий поверх тоді нормально, але потрібно памятати, якщо у вас щось протече (труба в полу, або радіатор) то висушить цей тирсобетон накритий листами буде не реально (в принципі це й керамзіта стосується)
     
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    згоден для того є епс але якщо стяжка ущільнена всі трубопроводи в каналах(йдеться про кухню 4/4м.)а опалення під малим тиском - автономка та й листи під питанням швидше за все буде плитка я думаю є сенс зекономити
     
  7. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    так я теж за экономію...тирсобетон поверху можна залити наливний пол (той що 2 см можна шар робити) і зверху вже плитка.
    --- добавлено: 26 ноя 2014 в 12:58 ---
    ще є такий варіант, кинуть деревьяні лаги (сухі) проміжок запонити легким саманом, по лагах магнезітові плити 20 мм,а наверх вже що душа бажає, або зробити пол з полової доски.
     
    Останнє редагування модератором: 4 гру 2014
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    я собі так міркую що якщо по тирсобетону дати штукатурну металічну сіть 1ку з віком 16мм перетягнути то клейом а по тім вже плитка то буде найоптимальніше по ціна/якість.а взагалі то мені подобається бамбукова дошка але я загубив нанеї вихід то везли до львова десь із тернополя як на мене бамбук найкраще що можна дати до кухні а було то вціні підлогової плитки.
     
    Останнє редагування модератором: 6 гру 2014
    Блаж подобається це.
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    a якщо перший поверх то під саман давати поліетиленову плівку від грунту чи що?чи плівку і бетонну стяжку?мене непокоять миші і грунтова волога чи може може єврорубероїд то правда трохи дорожче але міцніше в тім є алюміньова фольга
     
    Останнє редагування модератором: 6 гру 2014
  10. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    якщо на першому поверсі стяжка зроблена прямо по грунту, то тоді так, потрібна якась гідроізоляція, проста полієтиленова плівка майбуть не підійде, тому що строк служби в неї не довгий, можна взяти паробарьер, якщо перекриття першого поверхе знаходиться над грунтом, то тоді нічого не треба, але потрібно в фундаменті мати вентиляційні отвори. На рахунок мишей складніше, якщо ви будете брати костру льону як наповнювач, то миші вам не страшні, вони в ній не живуть, на рахунок інших наповнювачів не скажу, стандартній захист від мішей це дрібна металічна сітка, але я не чув такого, щоб миші жили в самані, мишам цікава не стільки сам напонювач, солома чи стружка, скільки зерна (в соломі лишається багато зерн)
     

Поділитися цією сторінкою