Масло для дерева

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем умка, 26 бер 2012.

  1. Smetchik

    Smetchik Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Масло для дерева

    На дружньому форумі бачив Вашу роботу - кавовий стіл оздоблений матеріалами rustins, Ваші враження від роботи з матеріалами цього виробника, сам маю бажання спробувати
     
  2. maratura

    maratura Прораб

    Повідомлення:
    238
    Симпатії:
    376
    Re: Відповідь: Re: Масло для дерева

    Я навіть не знаю,що написати.Враження більше хороші,чим погані.
    Я наносив датське масло тампоном.Три тонких слоя з легкою шліфовкою між ними..Треба скоро втирати,бо дуже скоро сохне.Можна і пензлем,але я не ризикнув.
    Поверхня вийшла досить гладка,а через місяць взагалі стає,як пластик.
    Виглядає гарно.По єксплуатаціі ще не знаю,бо зима простояв в приміщенні і ним не користувались.Тільки зараз винесу на вулицю.

    А чому рустінс,тому шо в нас ,в Україні,сильного вибору немає,а це ніби англійська якість.
     
  3. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    В живую? По ряду причин проще купить в строительном магазине литр льняной олифы и попробовать. Благо, стоит скромных денег. На фото ничего не увидите. Если словами, то светлая ель чуть темнеет, а масло полностью высыхает, правда надо чувствовать меру. Основной эффект - защита дерева, масло пропитывает верхний слой, некая водоустойчивость возникает. Как то так.

    Интересно ваше мнение разницы между маслом и олифой.
    Щодо якості, то у даному випадку, на мій погляд, не зовсім доречний вислів.
    Я зовсім не радив хімічити з складом масла вам. Мені це цікаво з міркувань ціни та розуміння процесу і поведінки. Знаєте, стосовно дерева, то я потроху захоплююсь ручним інструментом та давніми методами роботи. Це після досить великої, як на любителя, кількості механізованого інструмента. Так і з маслом. Хоча ви правильно помітили, я більше як тесляр дивлюсь на питання.
    А от стосовно восків нічого не знаю, цікаво, буду вивчати.
     
    1 людині також подобається це.
  4. умка

    умка Новачок

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Галич
    Відповідь: Масло для дерева

    Дуже дякую всім учасникам за інформацію. З світу по "силці" майстру у торбу. Декілька речей випробував, фото та враження обіцяю викласти. Ще раз всім дякую. Давайте ще, до поки творимо та випробовуємо то живем.:)
     
  5. yura155

    yura155 Майстер

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    22
    1 людині також подобається це.
  6. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    Это рекламная статья?
     
  7. boroduch

    boroduch Майстер

    Повідомлення:
    197
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    днепр
    Скамейка была обработана олифой, все нормально,дерево гладкое,для подстраховки еще прошелся войлочными кругами!
    Через неделю вскрыл масляным лаком "ПИНОТЕКС Терраса Ойл" - подняло ворсу!

    ВОПРОС- это может такое быть или искать причину в другом?
     
  8. maratura

    maratura Прораб

    Повідомлення:
    238
    Симпатії:
    376
    таке може бути.
    попробуйте декілька шарів лаку з проміжними легкими шліфовками.
     
    1 людині також подобається це.
  9. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    Основной вопрос в том, почему только лак, при втором проходе, поднял ворсу? Ведь олифа, в большей степени, насыщает дерево в глубину, заполняя микрополости, а лак создает поверхностное покрытие. Вероятно, что натяжение пленки лака и подняло ворсу, тогда, как олифа дала минимальную пленку. Хотя, у меня, иной раз, и олифа поднимает ворсу. Зависит это от структуры среза дерева.
     
  10. boroduch

    boroduch Майстер

    Повідомлення:
    197
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    днепр
    Да вполне возможно что надо еще пару слоев положить, я в основном так и делаю правда с другими лаками, а в этот раз попросил друга(для не делалась скамейка) вскрыть уже на даче маслянным лаком,он вскрыл,через неделю я приехал посмотреть и не обрадовался! Воистину начатое дело нужно доводить до конца самому,тогда будет результат!
    Спасибо всем за подсказку!
     

Поділитися цією сторінкою