Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем окшурдна, 19 бер 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Dimitr

    Dimitr Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    украина
    окшурдна Нехай щастить Вам.
    Оскільки в майбутньому планую будувати власний будинок, мене теж зацікавило питання що дешевше УШП або стрічковий фундамент, але розрахунків ше не робив.
    Мене цікавить який по Вашим розрахункам об`єм бетону і скільки ви підрахували арматури.
     
  2. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    дімітр, мої підрахунки стосуються саме цього випадку, і є основаними на моїх уявленнях і знанях, які на жаль є неповними. саме тому я і виклав тему на форум. хатинка на початку гілки прокоментував розтащування арматури і її січеня. саме враховуючи його слова, і доступну інфу на інших форумах (щоб уникнути реклами конкуренів - не називатиму) я і рахував.
    якщо у вас міняється розтащування несучих стін і поверховість - у вас міняється і кількість арматури.
     
  3. Dimitr

    Dimitr Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    украина
    Так скільки арматури?
    Скільки бетону?

    Р.S/
    Ніхто не допоможе крім здорового глузду.
     
  4. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    рахуйте. товщина плити 10 см площа 156 м кв кубатура 15,6 м куб плити плюс кубатура ребер жорсткості . периметр ребер жорсткості 13*2+12,5*4+7,2*2+1,9=26+50+14,4+1,9=92,3 м погонних * 0,4*0,3=11 м куб

    разом бетону на плиту-підлогу першого поверху 26,6 м куб.

    якщо стрічку лише по периметру влаштовувати загальною висотою 1 м (з цоколем) кубатура буде 20 м куб. проте на таку площу ще стрічка в середині фундаменту необхідна, а це ще 5 м куб. плюс влаштування підлоги першого поверху займе приблизно ті ж 15 м куб. загалом 40 м куб бетону, з підлогою, без підлоги 25 м куб бетону.

    правда арматури йде на плиту більше в самій плиті йде сітка з десятки чарунками 20 см. але в ребра арматури менше ніж в стрічці (при правильному її влаштуванні).

    якщо стрічку утеплювати з зовнішньої і внутрішньої сторони, потрібно 76 м кв утеплювача. в плиті 156 м кв.

    про спосіб (описаний в неті, який конструктор має перерахувати під обєкт) укладки арматури і її діаметр найближчим часом відповісти вам не зможу, оскільки тема створена давно і напамять я цього не згадаю, а змоги найти збережений матеріал наразі немаю. там сітка укладається так як вказано вижче, а ребра містять по три променя арматури в верху здається 12-ка а в в нижньому шарі чи товща чи тонша нажаль не згадаю. вичота ребра 30 см. опалубка незйомна з екструдованого піностеролу може бути куплина для плити, може бути виготовлена самостійно. під плиту підготовка з втрамбованого матирикового грунту (після зняття полодоносного шару) пісок, геотекстиль та гравій.
     
  5. Dimitr

    Dimitr Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    украина
    :K Хто вас ввів в оману?. Для стрічкового фундаменту заглибленого на 1 м арматура не потрібна.
    А на плиту 10х12 знайомий прораб витратив 0,7 т арматури.
    По ціні 7тис. грн\т це майже 5 тис. грн = 10 кубів бетону.
    А робота по бетонуванню шведськоє плити ? 1800 грн\куб

    Переплачуєте.
    Це пропаганда для запада.
    Де проек на фундамент коштує на порядок більше нашого.
     
  6. уматурман

    уматурман Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.788
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Киев
    очень неправильное утверждение.
    для понимания рассмотрите ситуацию естественной вентиляции в холодное время года, включая межсезонье. через кухню и с/у выходить воздух будет, но через гараж (понимаем ворота) никогда, а наоборот, поэтому "всё" будет лететь в дом.
     
  7. уматурман

    уматурман Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.788
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Киев
    что значит, "арматура не нужна"?
     
  8. beto2.

    beto2. Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    лисичанск
    Привіт дмітр!Я підрахував так що тобі требе на
    Стіни фундаменту 13х13
    6 стін = заг 78 метрів
    товщина стін 20см
    висота стін 2.3 метра
    арматура 12

    Тобто виходить: 35.88 кубометрів бетону.
     
  9. Dimitr

    Dimitr Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    украина
    уматурман, Не нужна. А что Вас смущает?
     
  10. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    Шановний дімітр - чи потрібна арматура (а таки потрібна) визначає не сусід, який "вже хату збудував" і не прораб, який часто густо креслення грамотно прочитати не може - а конструктор і нормативна література.

    Плитні фундаменти бувають різні. Особисто я знаю про існування трьох типів, впевнений існує більше. Але якщо кількість арматури в плиті визначав прораб (нонсенс), то напевно таки було дешевше і надійніше найняти конструктора.

    Тим паче мене дивує ваше питання про те скільки потрібно бетону і арматури в УШП. Навіщо ви питаєте ви ж самі мені відповіли - мінімум 7 тон і один прораб.
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою