Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем окшурдна, 19 бер 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Одноповерх

    :-D веселий гараж, без дверей (якщо таки надумаєте без дверей, вивідайте про переважаючі вітри, за місцем майбутнього будівництва, бо без воріт може може бути гірше (коли вітер буде частенько задувати в гараж) )
    за велосипедну не турбуйтесь, вона буде - ніша в стіні 3х1,5 глибиною 1м, зачинена на ключ
    і уявіть ніяких вихлопних газів

    Майже умовили на навіс;-) - зосталось стіни умовити убрати

    Ваш варіант з пологою двохскаткою, як на мене оптимальний.

    Мені сподобався "Геліос" є такий проект, хотя нє - націлились на пєнобєтон, значить так тому і бути
    Браво - нарешті ГОСПОДЬ врозумив вас, та ви перестали нести вибачте ахінєю, мовляв:
    "-експлуатуєма покрівля не така вже й дорога"...


    шатрова (4скати) вальма(ламані 4 скати)
    це більш дорогі варіанти, зокрема стропильних систем - наскільки я чув /інженер, але не будівельник
     
  2. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

    ваша неуважність і неточність просто вражає. Двері і ворота це дві різні речі. І коли я говорю про відсутність дверей, маю на увазі саме двері, а не ворота. Двері в гаражі, як правило, виходять в середину будинку, ворота на зовні. І хто буде, скажіть мені, робити ворота герметичними? Навіщо?!

    ось яка логіка цього допису??????? ви мали на увазі двері чи ворота???????!!!!! робити герметичними ворота чи двері????? і нафіга??? дверей не буде, а герметичні ворота (взагалі абсурд) лише втримуватимуть гази в середині.....



    але це таке, черговий відступ в дебрі. гараж буде і буде в такому вигляді як є. вернімося до даху.
    дах поки залишаю двоскатним. реально в одноповерховому він виглядатиме краще ніж плаский. та й жінка вчора винесла вердикт пласкому "склад".
     
  3. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

    окшурдна, і я підтримую - двоскатний оптимальний варіант!
     
    1 людині також подобається це.
  4. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпов

    Герметичність дверей з гаражу до хати - дуже бажана
    Якщо не помиляюсь, вказані двери ще повинні бути з певною вогнестійкістю 60хвилин (т.зв. протипожарні)
    Не дай боже звісно, але береженого БОГ береже.
    (в яку сторону відкриваються, теж нібито дрібничка... але "писана" паленим м'ясом )

    зробите не герметичні (про абсолютну гермeтичність мова не йде), тим паче якщо не буде вентиляції (окремої! не важливо яка єстествЁная, примусова)
    може статися що переважаючий вітер на ділянці задме вам всі можливі випари щонайменьше в гараж, а то і хату

    з покрівлею все устаканилось - полога двускатка/чьотири скати
    пляский дах дорожче, інверсійні ЕКСПЛУАТУЄМІ покрівлі, не можуть бути дешевими (ваша жінка має рацю, що люди скажуть теж важливо)

     
  5. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

    Sergey_M,
    сам бачу і розумію що так і краще і гарніше в даному випадку

    Добавлено через 44 секунды
    хоча така класна ідея патіо на даху :(
     
  6. Архітектор

    Архітектор Підмайстер

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    Підтримую на 100% плоский експлуатований дах і сходи ззовні bravo. Загалом цікава ідея одноповерхового будинку, треба тільки краще з фасадами попрацювати і будиночок буде цукерочка.
     
  7. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпов

    поки не вираховуєш ціну питання... патіо на даху, м2 експлуатуємої покрівлі
    щонайменьше вдвічи дорожче, від не експлуатуємої, яка теж не дешева

    +турбота стосовно снігу
    то люди на 2поверх не хочуть лазити, а то вдруг захтіли

    народ, а кто що за проект "Геліос" 89м2 1поверх, дах чьотирьохскатний/ скаже? у багатьох каркасників/сіп-панельщиків є

    чи мені окрему гілку створити?
     
  8. Архітектор

    Архітектор Підмайстер

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    також варто зробити вхід з гаражу до будинку через вентильований тамбур.
     
  9. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

    Краще окремо, щоб не зафлудити цю...
     
    1 людині також подобається це.
  10. Светка

    Светка Бригадир

    Повідомлення:
    268
    Симпатії:
    107
    Адреса:
    Хмельницкий
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпов

    поздно, ИМХО

    Я за двускатную крышу!
    Сейчас живу в обычном многоквартирном панельном доме...снег на крыше никто не чистит... и весной на всем просто .опа...
    я понимаю,что для себя вы всё предусмотрите, всё сделаете в лучшем виде, но давайте вспомним эту зиму... снега много... стрёмно как-то
     
    1 людині також подобається це.
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою