Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем окшурдна, 19 бер 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. уматурман

    уматурман Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.788
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    отсутствие двери из гаража никак не спасёт от инфильтрации вредных газов (и не только выхлопных) в жилые помещения.
    я неспроста писал про то, что лучше сделать навес вместо гаража "по ряду причин"(одна из них - попадание вредных веществ в дом)

    вы думаете о безопасности - хорошо. обязательно тогда датчики движения и на гаражные ворота тоже. и камеру внешнего наблюдения, даже фальш-камера имеет сильный отпугивающий эффект
    ой, не стОит вам прислушиваться к таким советчикам. :down:

    до всех, выбор типа фундамента происходит не с бухты-барахты.
     
  2. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    Нет ну оно понятно - БЕРЕЖЁНОГО геология бережет

    Но если рядовая/плотная застройка(опрошены все соседи рядом), на возвышености итп
     
  3. уматурман

    уматурман Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.788
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    под геологией я подразумеваю не исключительно геологические изыскания геологами со всеми отчётами и таблицами. это, как говорится, "в идеале".

    вариант лопаты и пробного раскопа вместе с уточнениями у соседей тоже рабочий, если знать специфику разных грунтов.
     
  4. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    якщо вибір робити лише на думці сусідів то нічого крім стрічки вибрати не вдасться. :) я серед знайомих і знайомих знайомих інших фундаментів не зустрічав.

    насправді план дещо застарілий. користуючись порадами іще одного форуму (в цілях запобігання реклами якого не скажу). в дальній частині гаражу перемальовано котельню з входом з будинку.

    wel_spal01.jpg

    щодо токсичних газів. ви перший хто вказує на токсичні гази через глуху стіну. більшість думок які чув чи читав переконують в абсолютному виключені цього явища при відсутності дверей. окрім того гараж передбачає вузьке вікно високо розташоване. вікно розташоване таким чином щоб забезпечувати потік повітря від воріт до вікна. замість нього можливі менші і вужчі вентиляційні отвори. забезпечення природної вентиляції у гаражі обов'язковий момент.
     
  5. уматурман

    уматурман Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.788
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    это элементарная диффузия газов из области высокой концентрации (гараж) определённых газов в область низкой (дом и улица, но вас больше интересует дом).

    советчики на форумах не несут никакой ответсвенности за свои утверждения и не им жить в вашем доме в конце концов.

    и кстати, и советчикам, и вам будет интересно знать, что после парковки гарячая машина ещё около 4-5 часов активно испаряет просто уйму вредных газов, большая часть которых будет попадать в дом.

    принимайте это как дружественный совет, и если думаете о здоровом воздухе в доме, отказывайтесь от гаража в пользу навеса.

    п.с. да и машина дольше проживёт, а так в лучшем случае 3-4 зимы и гарантированная коррозия днища
     
  6. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    уматурман,
    https://krainamaystriv.com/showthread.php?p=209195#post209195

    ви переконаний адепт навісу замість гаражу ;)
     
  7. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    так з багатьох боків краще

    і дешевше (тільки продлити скат покрівлі+брусчатка) і практичніше(стосовно газів, ще розу переважаючих вітрів вивчити), машині тепературні перепади меньші
     
  8. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    ось видно що у вас навіть жагуля немає :))) спробуйте в спеку сісти в машину і ви мене зрозумієте. що яка б машина нежагуля була б, на сонці вона нагрівається а на морозі інколи навіть гумка на дверях примерзає. поки не поставив свого нежагуля в тестів гараж, а потім через день в обід в нього нормальної прохолодної температури сів і не включаючи кондюка поїхав... теж не був переконаний в доцільності гаража.

    і всі аргументи про дифузію, про те що під навісом машина менше гниє і т.д. нагадують тези про те що фундамент має пять років вистоятися, інакше він буде поганий..:)

    і одна і друга теза від бідності і бажання економії. і в цьому немає нічого поганого, якщо не пробувати находити індульгенцію своєї "ощадливості" в якихось "наукових" підходах.

    я не переймаюся питаннями ГМО і іншими параноїдальними ідеями. в екстрасенсів не вірю, як і в те що на дворі машина гниє повільніше ніж в гаражі. якщо будинок стоятиме біля траси, то абсолютно все рівно де в нього гараж і скільки газів машина виділяє на протязі 4 годин по завершеню роботи.. 40 см стіни, наявність протягу. якщо дифузія кудись і піде то аж ніяк проти вітру.

    окрім того я часто щось майструю. і власна майстерня мені потрібна. якщо куплю малому велосипеда, до де я весь цей інструмент і інвентар тримати буду? під навісом?

    за рахунок 20 м гаража велика частина будинку (майже ціла стіна) отримує буферну зону з холодом чи спекою. навіс цього не забезпечить аж ніяк.

    тобто, підсумовуючи. гараж має цілу купу переваг, окрім вартості. і вигадувати що під навісом можна не лише ставити машину, але й жити :) мене не потрібно. я на таке не ведуся
     
    1 людині також подобається це.
  9. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    взагалі не зрозуміло, в чому фішка? одноповерховий будинок робити саме на УШП? :-[
    в більшості випадків, якщо гарно порахувати - економії там нема, якщо є незначна

    від спеки та прямих сонячних променів навіс рятує, від снігу теж.

    теплий гараж не завжди благо (при + температурах старіння ущільнювачів і.т.п. з гуми йде швидше;-))
     
  10. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    від снігу теж???? нуну
    під навісом різниця температур літом мінус 4 градуси, і зимою теж мінус чотири градуси. в гаражі вона на порядок інша. я вже не говорю про вологість. не знаю яким вологометром слід міряти щоб вийшла вологість під навісом більша ніж в приміщені :))) хіба в басейні.

    на ушп взагаліто 90% одноповерхових.

    економія є. і при всій повазі, своїми підрахункам я вірю більше. замість того щоб вгадувати візьміть калькулятор і перевірте. що стрічка без підлоги висотою в 1 м під цей будинок обійдеться дорожче ніж ушп з уже готовою підлогою. тільки не забутьте, що правильно влаштована стрічка теж передбачає утеплення як мінімум до глибини промерзання, а в ідеалі з обох боків і на всю глибину. ушп в грунт практично тепло не віддає. якщо утеплювати стрічку, то тоді і стінки її мають бути рівні. що означає виготовлення опалубки. її потрібно в 2 рази як мінімум більше. і процес її встановлення в стрічці складніший. та й бетону (як це не парадоксально) більше піде на стрічку. і підлога в стрічці... опа.... знову потрібне утеплення.
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою