Модифікація існуючої системи опалення – як краще доробити?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем vjachek, 16 бер 2012.

  1. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Re: Модифікація існуючої системи опалення – як краще доробити?

    Вы можете взять самый обычный щит , впихнуть в него коллектор на три выхода (радиатор, ТП, полотенчик) , поставить воздушник, РТЛ подвесить на обратку контура ТП , там же это всё хозяйство отбалансировать и забыть за проблему
     
    1 людині також подобається це.
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Модифікація існуючої системи опалення – як краще доробити?

    так.
    у допомогу мій підпис: про крок теплої підлоги. Потужність радіатора - з каталогу виробника.
     
    1 людині також подобається це.
  3. vjachek

    vjachek Майстер

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Україна, Хмельницький
    Re: Відповідь: Re: Модифікація існуючої системи опалення – як краще доробити?

    Колекторний шкаф в мене вже є - не хочу ще один добавляти. А кран РТЛ всеодно треба ставити окремо, щоб не нагрівався корпус крану від корпусу гребінки.
    А як балансувати можна подробніше?

    Добавлено через 26 минут 15 секунд
    Наприклад: Радіатор-РТЛ-ТП ванна-ТП віранда-Колектор Так? А в такої системи не буде великий опір?
    І які мінуси такого варіанту?
    Скільки в вас коштує РТЛ кутова?
    В нас в "сантехніку" 417грн, В "Ромстал" 427 грн- знижка =389грн.
    Мужики ви коли спите га?:) Я вже всеCrazyCrazyCrazy
    До сьогодні.
    Надіюсь зранку продовжимо.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Модифікація існуючої системи опалення – як краще доробити?

    :)

    так і є, ціна роздрібна.
    якщо площа контуру до 10 м2, то можна вкласти з кроком 15 см. Мінус один - не можна відключити одну з опалювальних площ.
    є в мене посилання у підписі.
     
  5. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Модифікація існуючої системи опалення – як краще доробити?

    Для такої площі ,мені здається ви дуже заморочуєтесь. Зробіть так як у Voyutichi, і грійтесь собі на здоровя.
     
  6. vjachek

    vjachek Майстер

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Україна, Хмельницький
    Re: Відповідь: Модифікація існуючої системи опалення – як краще доробити?

    Згоден, є в мене такий ганч. :). Мабуть якась психічна травма дитинства дає паро себе знати.:-D
    Так і буду робити, тільки от чогось мене кортить ТП в ванні - вчепити на сушарку. Йду перечитувати всю тему спочатку.
     
  7. vjachek

    vjachek Майстер

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Україна, Хмельницький
    Привіт знову.
    Приблизний вигляд санвузла та гардеробної
    Приблизний вигляд санвузла та гардеробної.jpg
    Пробував рахувати втрати тепла на калькуляторі з інтернету. Ось, що нарахував:
    втрати санвузла - 1490 Вт, потужність радіатора при режимі 90/70 500*700=1296 Вт, потужність ТП при tпод 55С, кроку 150 мм 180Вт ( 2 м кв)
    втрати тепла санвузла.jpg
    Розрах потуж ТП.jpg
    гардеробної - 2040 Вт, потужність радіатора 500*800=1481 Вт. Для гардеробної я завищив втрати бо незнав як порахувати розсувні двері
    втрати тепла гардеробної.jpg

    Виходить, що схема коли ТП підключено після радіатора в санвузлі забезпечить теплом кімнату. Правильно?
    Можете сказати наскільки такі розрахунки правильні?

    А якщо підключити ТП після радіатора гардеробної? Є сенс в такій схемі? Таким чином занизиться потужність радіатора гардеробної, але буде запас потужності на радіаторі санвузла.

    І ще питання: на фото дуже близько до стіни край фітінгу АПЄ, наскільки це в майбутньому може вилитися в якусь проблему. Треба шукати нестандартне кріплення сушарки, щоб відсунути сушарку на більшу відстань від стіни?
     

    Вкладення:

    • IMG_1038_1.JPG
      IMG_1038_1.JPG
      Розмір файлу:
      88,7 КБ
      Переглядів:
      88
  8. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Модифікація існуючої системи опалення – як краще доробити?

    Ви впевнені що порахували правильно . Щось мені здається завеликі втрати тепла на таку площу.А скільки тоді буде на весь ваш будинок .
     
  9. vjachek

    vjachek Майстер

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Україна, Хмельницький
    Тому й пишу,що не впевнений. Мабуть щось в тому калькуляторі я не так завів.
     

Поділитися цією сторінкою