Кованые флюгеры и все для кровли

Тема у розділі 'Кузнечное дело', створена користувачем Стрельцова Кузня, 15 бер 2012.

  1. андрій 01

    андрій 01 Майстер

    Повідомлення:
    109
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    перемишляни
    Відповідь: Кованые флюгеры и все для кровли

    Дякую за тему .Хочу собі ставити флюгер правда ще невизначився з виглядом.Власне мене цікавить як зробити обертовий механізм без підшипників.
     
  2. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Власне, класичний флюгер - гострий штир на який одягнена бляшана фігура, що тримається і обертається за рахунок двох провушин . Як варіант - згорі ковпачок, що опирається на вістря штиря, знизу - центруюча провушина. Для кованого (тобто тяжкого) флюгера здається ліпшим варіант, при якому в основі знаходиться труба із закріпленими всередині втулками (або підшипниками, гольчатими чи шариковими) в яких вільно обертається вал. Нижній кінець валу опирається через шарик на нижню заглушку труби, верхній прикритий кришкою з бортами від непогоди і на нього кріпиться власне флюгер. Трубу виконують герметичною (крім верхнього отвору) і заповняють рідким мастилом (веретенне із радянського асортименту або ATF із числа сучасних автомобільних масел) мастило змащує і охороняє деталі поворотного механізму від корозії і водночас служить демпфером для малих коливань флюгера.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  3. Руслан 75

    Руслан 75 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.854
    Симпатії:
    1.141
    Адреса:
    г. Новомосковск Днепропетровской обл.
    Мирослав, Доброго времени суток! Читаю про крепление флюгера вроди и понятно, а вроди и не очень. Мирослав если Вас не затруднит нарисуйте все то что Вы написали. Делаю ворота клиенту, а он хочет еще и флюгер. Никогда не делал, а хочется сделать грамотно и по уму.
     
  4. Юра2

    Юра2 Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    5.256
    Симпатії:
    3.925
    Адреса:
    вилково
    Руслан 75, Мирослава пока нет на форуме. могу дать тел. мастера - он поможет. Я лично шток в обойму с подшипниками вставлял.
     
  5. Руслан 75

    Руслан 75 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.854
    Симпатії:
    1.141
    Адреса:
    г. Новомосковск Днепропетровской обл.
    Юра2, Здравствуйте Юра! За тел. буду благодарен. Это наверное Срельцова Кузня?
     
  6. Юра2

    Юра2 Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    5.256
    Симпатії:
    3.925
    Адреса:
    вилково
    Нет-Сергея мобилы у меня и нет,а жаль. Леонида - 0972385398 - он спец по таким вопросам,да и в другом тоже.
     
  7. Руслан 75

    Руслан 75 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.854
    Симпатії:
    1.141
    Адреса:
    г. Новомосковск Днепропетровской обл.
    Юра2, Спасибо! Я не знаю его ли этот номер телефона но он написан под каждым сообщением Мастерская "Стрельцова Кузня". (099) 269 39 00.
     
  8. Юра2

    Юра2 Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    5.256
    Симпатії:
    3.925
    Адреса:
    вилково
    Спасибо!!!
     

Поділитися цією сторінкою