Корморезка своими руками

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем kr60502, 10 бер 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    100,0%
  2. Утримався.

    0 голосів
    0,0%
  1. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    Re: Відповідь: Корморезка

    именно так и есть, корм совсем не забивается в терке

    Добавлено через 6 минут 47 секунд
    идея хорошая, приму на вооружение, но к этой штуковине лепить не хочу, и так устраивает
     
  2. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Відповідь: Re: Відповідь: Корморезка

    Тому ж і питання ставив: 850 Вт дриль з двохшвидкісним редуктором через шестигранний вал справиться з такою теркою? Які будуть думки?
    Є ще 18 В шуруповерт із здохшими акумуляторами,
    паркетка 2 кВт з різьбою в осі кріплення диска,
    болгарка 1800 Вт,
    2 кВт рубанок (там зразу шківок під пас, (правда зубчастий) в наявності), ланцюгова пила 2 кВт
    - я ж не павук і одночасно з ними не працюю. Хай би допомогали не тільки в будівництві.
     
  3. haria

    haria Новачок

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    27
    Re: Корморезка

    Дриль справиться аж бігом, тим більше, що при пониженні обертів, їх обертова сила зростатиме. А от болгарка і тому подібне - вони дуже високошвидкісні - з редуктором, який знизить таку кількість обертів буде проблема... Шуруповерт з мертвим акк. не дуже добре підійде, оскільки чим його живити? Зробити блок живлення буде для нього проблематично.
     
  4. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Відповідь: Корморезка своими руками

    Схрещую пралку із убитим дрилем за таким принципом. Як себе експлуатація показує?

    1. Чи оптимальні отвори на 5 мм в барабані. А то я в домашній терці поміряв, так там 8 мм, а в господарській для буряка і то більше.

    2. Чи не деформується сам барабан від експлуатації ?

    3. Емпірично - два відра яблук за скільки часу можна без "стахановства" втерти?
     
  5. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    я делал для цыплят и курей, поэтому 5мм, если для коров и свиней то конечно нужно больше
    2. не деформуеться, ведро бесшовное, довольно крепкое, верхняя окантовка придает дополнительную жесткость
    3. яблоки не пробовал, но могу и так сказать что разов в 5 быстрее, чем на простой, да и руки целее
     
    1 людині також подобається це.
  6. polka

    polka Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    kr60502, Доброго дня. Дуже хочу вашу корморізку. Якщо е така можливість зробити на замовлення то чекаю вашогог листа. [email protected] . завчасно дякую
     
  7. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    polka, извините, но я не делаю на заказ
    подсказать - посоветовать пожалуйста
     
  8. mak7

    mak7 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Добрый день скажите пожалуйста фланец с осью, на которую одевается корпус с двумя подшипниками и сальниками сами делали или уже были готовые?
     
  9. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    kr60502, Молодцом решили проблему изготовления деталей. Терку можно сделать наборную, второе "ведро" более крупной резки, для рогатки.
    Как на фото.
    11078275_8_S.jpg
    --- добавлено: 6 ноя 2013 в 17:15 ---
    ovoshherezka-dlya-doma-07.jpg
     
    Кремень та Andrii_M подобається це.
  10. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    mak7, ось приварена к фланцу и проточена, всё это делал знакомый токарь по моим эскизам,
    можно конечно попробовать с чего-то подобрать, хотя не люблю "подбирать" - как правило получается не как хотел, а как вышло
    мастер+в, спасибо, тёрка прям как у меня :vo: , по производительности конечно не сравнить
    можно и наборную сделать, было бы желание, и время... а дни такие кроткие стали, а столько хочется успеть сделать до морозов
     
    Andrii_M та мастер+в подобається це.

Поділитися цією сторінкою