Походная печь туриста с вентилятором, на дрова

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем Novak, 29 лют 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    84,6%
  2. Утримався.

    15,4%
  1. Novak

    Novak Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    87
    Адреса:
    Тернопіль
    Ну, я відповів вже на це запитання вище.
    Мій син продовжує використовувати пічку з нагнітанням повітря, бо, як правило, з ним їздить компанія 4+ людей.
    А мені, для моїх одиночних (рідко 2-3 людей) виходів на природу пічка з наддувом просто не потрібна.
    До речі, в мене є зроблені пічки 11 см (з наддувом), можу зробити 10 см з наддувом (меншу не бачу сенсу), але пічка без наддуву мені подобається більше. В т.ч. простотою, надійністю і малою вагою.
     
  2. salovar

    salovar Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Екатеринбург
    Я недавно 10 дней рыбачил на острове на озере с со своим старым другом. Из 10 дней всего два дня не было дождя.
    Если бы не наддув в печи, то мокрые дрова, шишки и мокрый уголь из старого костра не подарили бы нам замечательный тёплый комфорт и радость рыбных, мясных блюд, плюс эти свежие и ароматные лепёшки.
     
  3. Novak

    Novak Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    87
    Адреса:
    Тернопіль
    @salovar, перед виїздом за місто, я дивлюся синоптичний прогноз. Ну і мої вилазки на природу обмежуються, як правило, одним днем. Син, який їздить в більш тривалі велопоходи, бере пічку з наддувом, бо, як Ви правильно зауважили, не всі дні бувають сухі і сонячні.
     
  4. salovar

    salovar Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Екатеринбург

    я же, перед выездом на природу, не смотрю на прогноз погоды, а проверяю наличие батарей для печи и наличие тента или зонта. Иногда , выезжая на день, я остаюсь ещё дня на два тишины.
     
    Володимир П подобається це.
  5. Point37

    Point37 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Україна, Прилуки
    Доброго здоров'я Novak!
    Підскажіть будьласка, яка місткість кожної із кружок? Хочу придбати кружки в інтернеті , але вони різної місткості 150,250, 350, 500, 600, 1000мл. Якщо кружки придбали в інтернеті, дайте будьласка посилання на сайт. Дякую.
     
  6. Novak

    Novak Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    87
    Адреса:
    Тернопіль
    Вітаю!
    Кружки беру на місцевому ринку, вони там продаються наборами по 5 штук, то я беру три з них: найменшу (7 см), середню (10 см) і найбільшу (12 см). Кружки китайські, індійські, фірма або А-Плюс, або Empire. Думаю, що вони є у продавців на ринках у кожнму місті.
     

Поділитися цією сторінкою