Будівельне сміття

Тема у розділі 'Строительные и отделочные материалы', створена користувачем NewLybiren101, 25 лют 2012.

  1. NewLybiren101

    NewLybiren101 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Доброго дня. Мені цікаво де знаходяться звалища будівельного сміття? Хто знає підкажіть.
     
  2. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Стой мусор

    Багато приватних будівництв, готові прийняти його як підсипку.
     
  3. NewLybiren101

    NewLybiren101 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Відповідь: Стой мусор

    І мені для того ж треба:)
     
  4. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Re: Стой мусор

    А хотя бы приблизительные координаты своего месторасположения указать нельзя???hello
     
  5. NewLybiren101

    NewLybiren101 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Відповідь: Стой мусор

    Я влітку збираюсь будувати будинок, і тому шукаю звалища будівельного сміття де можна підживитись битою цеглою чи чимось подібним:)
     
  6. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Будівельне сміття

    Напишіть де Ви знаходитесь, у мене є приблизно кубів 10 а може і більше, сортував спеціально цеглу та штукатурку.
     
  7. Slavin

    Slavin Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    За завіз буд сміття на звалище все одно доведеться платити, тому, імхо, раціональніше найняти хлопців, які забирають буд сміття і везуть його на звалище самі. Враховуючи вартість пального і плату за завіз на звалище, послуги таких хлопців виходять трохи дорожче, але звільняють від зайвих навантажень на мозок і руки. Ну і залежить це ще від того, скільки Ви маєте того сміття – 10 мішків чи два КАМАЗи.
     
  8. Кобзар

    Кобзар Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Одеса
    Прийму необмежену кількість буд сміття, глини, грунту. Можлива компенсація пального. Овідіопольський район Одеської області. 30 км від Сьомого км. 0962491851.
    Дякую.
    Адмін, якщо я щось порушив - Сознаю свою вину. Меру. Степень. Глубину. И прошу меня направить на текущую войну. Нет войны - я все приму - Ссылку. Каторгу. Тюрьму. Но желательно - в июле, и желательно - в Крыму.
     
    Vladimir1966 та Andrii_M подобається це.
  9. ukrbogatur

    ukrbogatur Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м. Львів, вул. Липова Алея, 5, оф Б-15
    Вивезти будівельне сміття у Львові можна 2-ма способами - безкоштовно та платно. Щоб безкоштовно позбутися будівельного сміття потрібно знайти людей, які забирають його самовивозом для рівняння доріг, на будови і т.п. Платно - можна замовити послуги вантажників та спец автомобілів. Ціна залежить від кількості сміття. Наприклад, у Газель влазить до 50 мішків і коштує вона, в середньому, 250-300 грн; ЗІЛ забирає до 120 мішків і коштує 350 грн; КАМАЗ "бере на душу" до 300 мішків і коштує він від 500 грн. Послуги вантажників коштують від 35 грн/год. Сміття такими фірмами вивозиться на звалище у Грибовичі.
     
  10. Stiven

    Stiven Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Маю биту цеглу біля 2-3 м куб.Ціна 250 грн.Знаходиться у Львові біля Стрийського автовокзалу.
     

Поділитися цією сторінкою