Своїми руками Дерев’яні гвинтові сходи

Тема у розділі 'Лестницы', створена користувачем Sasha D, 24 лют 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    92,1%
  2. Утримався.

    7,9%
  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    А що коли з 4и фанери ( в 10 слоїв ) зклеїти напівкруглий косоур . Для цього треба було б всього лиш пресс зробити на ланку ( десь на 1.5 чи 2 метри ) а вже самі ланки склеювати між собою на шипи або шканти ... =)
    Потім , звичайно зашпонувати *під сходинки* . А фанера тут буде стабільніща за дошку .
     
    2 користувачам це сподобалось.
  2. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Re: Дерев’яні гвинтові сходи

    ящо фанера стабільна у клеєнему пакеті,то зєднана на шип, або шкант(мені здається) досить непевна через рихлість внутрішньої структури кожного листа.Наприклад у мене був випадок ,коли доводилось відновлювати деталь з фанери і діставати ,,бесквіти,, та шканти.Планував зрізати в торець і ставити нові,але виявилось,що вони легко розхитуються і дістаються,правда бесквіти не всі.З дерева дістати шканта не можливо(ну звісно при совісному монтажу). Ще на ластівку-можливо,але постає технічна сторона.Та й навантаження і деформація під його дією,напевне з часом дадуться взнаки.
    Приміром виготовити косоура способом,що я наводив вище,мені не становить складності,але чи не сколиться він під вагою конструкції +вага людини,оскільки волокна підуть майже поперек косоура.
     
    1 людині також подобається це.
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Шпонки метелики, дубові , з двох сторін - як варіант .
     
    1 людині також подобається це.
  4. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Re: Дерев’яні гвинтові сходи

    під сильним навантаженням навіть дубова сколеться (при будь-якому напрямку волокон),тут дерево поступається перед готовими хофмана.
    тут незрозумілий задум,не виключено,що цей метод вже застосовується...
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою