Допоможіть розрахувати ТП

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем an_124, 22 лют 2012.

  1. an_124

    an_124 Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Березне, Рівненська обл.
    Ємність на пункті прийому металобрухту для ТА не купив. Я вже був третій покупець на неї. Прийдеться напевно варити самому із листів.

    Вчора намалював і перерахував ТП із меншим кроком укладки труби 0,2 , як порадив Voyutichi. Відповідно прийдеться ставити радіатори під вікнами, зато температура ТП буде комфортною до 27,5гр. Ось розрахунки

    Нові ________//____ Старі
    dP1=5107 Па // dP1=8072 Па
    dP2=3235 Па // dP2=8826 Па
    dP3=1398 Па // dP3=10482 Па
    dP4=7032 Па // dP4=9449 Па
    dP5=5920 Па // dP5=10 565 Па

    У новій схемі я не укладав трубу в коридорі. Більшу половину коридору займає перекриття підвалу, там нема як робити теплу підлогу. А робити частину коридору із теплою підлогою і плиткою а частину із дошкою буде не естетично.
    Внаслідок цього отримав дуже мале значення dP ванної кімнати. В минулій схемі dP контурів не сильно відрізнялись.
    Зміна температури теплоносія в контурах бралась dТ=10 гр. Якщо у даному контурі (ванна) зменшити dТ до 6 гр., то збільшується розхід носія і гідроопір, і більш менш вирівнюється із іншими контурами. Правда при цьому зільшується температура ТП у ванній на 1 гр. Але для ванної це думаю це плюс а не мінус.
    У ванній частково завів трубу під ванну і гідробокс, а в кухні під меблі (див. схему), щоб потім біля краю меблів не укладати її щільніше.
    Які ще будуть поради? Допоможіть людині, яка хоче збудувати дім власними руками і розумом.
     

    Вкладення:

  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Допоможіть розрахувати ТП

    an_124, все нормально, на перший погляд все буде працювати.
    Робіть вузол підмісу для теплої підлоги, а радіатори розведіть своєю трасою. Тоді взагалі все буде ідеально.
     
    1 людині також подобається це.
  3. an_124

    an_124 Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Березне, Рівненська обл.
    В кого які думки будуть на рахунок Колекторного вузла Джакоміні R557FY005 http://dommax.com.ua/tovar.php?id=5378. Це без насоса. Може взяти тільки колектори і зробити вузол підмісу із трьоходовим термостатичним вентилем???
    Можна взяти аналогічний вузол але без витратомірів, буде на 400 грн дешевше. Чи це дуже корисна опція? Налаштовувати буду всеодно по температурі підлоги.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Допоможіть розрахувати ТП

    якщо потужності контурів приблизно одинакові - нема потреби у витратомірах, кожен контур братиме однаково. А якщо є відмінності між контурами більше, ніж у 1,5 рази у різні сторони - краще з витратомірами. Ну і кількість контурів, до 5 контурів можна обійтися без витратомірів..
    так буде найкраще.
     
    1 людині також подобається це.
  5. an_124

    an_124 Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Березне, Рівненська обл.
    Re: Відповідь: Re: Допоможіть розрахувати ТП

    В мене приблизно однакові, тільки ванна мене мучить. На скільки я розумію витратоміри потрібні для першого налаштування:kluch:, а потім користі з них ніякої???

    Трьохходовий термостатичний вентиль для систем гарячого водопостачання підійде для вузла підмісу ТП???
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Допоможіть розрахувати ТП

    приблизно так і є.
    подивіться на пропускну здатність клапанів і порівняйте з потребою вашої гребінки.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою