ФОРТ 900 - джерело безперебійного стресу.

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Voyutichi, 16 лют 2010.

  1. bus

    bus Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    5
    Re: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    То має бути нормальне заземлення значить.
    І що з котлом, працює від ИБП+акум+заземлення???
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    перевірю в суботу, зараз нема можливості.
     
  3. Kirillenko

    Kirillenko Новачок

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Re: Відповідь: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    Как Вы проверяете работоспособность от АКБ? Вынимаете сетевую вилку ИБП из розетки?
    сам вопрос решен? интересно поведение Форта :)
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    у звязку з настанням тепла - всі випробувальні роботи тимчасово припинені до появи або вільного часу або дуже гострої необхідності роботи від ДБЖ.
    Тому пробачте, я навіть спецом не заземлював котел (банального кусока дроту не кинув). Форт ще не змонтований на своє постійне місце у підвалі, і акумулятора теж ще нема. Імітував Пропадання світла ввідним автоматом.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    і так, чергова серія серіалу "Нема електрики вдома".

    Сьогодні купив акумулятор, 72 А/год.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Правильно выбрать стабилизаторы, ИБП, генераторы

    Я купив батькам у село якийсь VoTo (кіт у мішку) за 160 грн. "Тиркає" вже 4 рік, холодильник стереже. Брат через рік після мене собі купив, на котел - працює.
    Повірте, умови важкі, особливо у суботи, тиркає і тиркає.

    В мене інша новина - я поставив ДБЖ на циркуляційний насос системи. Як завжди, не без пригод.
    Зранку, в 9:00 я вже був у магазині, придивився до стартерних акумуляторів. Вибрав 72 А/год якийсь польський. Подібний в мене стоїть на авто, вже третій рік - досить нормально крутить в мороз, тому заплатив гроші і приніс додому. Приніс з гаражу куплений ФОТР, дав їм обігрітися 2 годин і почав тестувати.

    І тут засада - заряджений з магазину акумулятор не може крутити навіть насосу. Бігом в машину з акумулятором і в магазин. Поміняв на інший, з доплатою, на 100 А/год. Підключив - все нормально, крутить.

    Поміряв струми споживання від акумулятора ФОРТом. Для себе ФОРТ бере 0,8 А, разом з котлом бере 3А, а якщо ще включити насос - 10 А.

    Була в мене проблема - не хотів працювати на котлі контроль полум'я. Фазування зробив правильно, котел заземлив додатково, а контроль - не працює.
    Тоді я вирішив закоротити у клемнику котла ввідний ноль на землю через опір 150к. Величину опору вибрав з огляду на можливість попадання на контакт фази, 150к має витримати 220В без вибуху.
    Підключив котел до ФОРТа 900 з акумулятором, висмикнув вилку живлення ФОРТа - і (о чудо!) котел працює без запинки.

    Але газовий котел я поки що не підключатиму через ДБЖ, я підключив тільки циркуляційний насос системи.
    Мені важливіша чим довша циркуляція.
    Сам насос з ФОРТом 900 на першій швидкості тягне 6,3А, на другій швидкості - 7,3А. Спад напруги на акумуляторі при такій нагрузці - 0,1В.

    З понеділка протестую час роботи насосу від акумулятора.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Правильно выбрать стабилизаторы, ИБП, генераторы

    так вони продавці, що з них візьмеш. Товар на полиці, вони передають товар, забирають за нього гроші. Магазин автотоварів, досить гарну репутацію має. Я там купую шини. Акумуляторів у них 5-ти виробників, від 60 до 300 А/г, досить пристойно як на місцевого покупця..
    У повернутого мною акумулятора у пробку однієї з банок вкручено такий собі індикатор стану батареї, показує три стани: заряджений (зелений), розряджений (темний) і "в ремонт" (світлий) (якщо я знову щось не переплутав але зелений) - це точно означає заряджений. Так ось це індикатор показував заряджений стан батареї. Чому вона не "тягнула" - не знаю.

    Добавлено через 2 минуты 51 секунду
    ДБЖ у мене ФОРТ 900, акумулятор - зовнішній. Максимальна нагрузка на безперебійник - 600 Вт

    Добавлено через 2 минуты 18 секунд
    так і є на стовпі. Але там, здається, через залізні затискувачі. Коли це робили - я ще у школі вчився. Зі стовпа до будинку - мідний кабель. Але за "наводку" дякую, при нагоді перевірю (попрошу перевірити) стан приєднань.

    Добавлено через 1 минуту 30 секунд
    село це. Я точно не в курсі, може кілометр, може менше..

    Добавлено через 1 минуту 28 секунд
    ми четверта хата з кінця лінії.. А всього будинків 50 на лінії.

    Добавлено через 3 минуты 15 секунд
    ПС. Може в когось є електрична принципова схема ФОРТ 900? :)
     
  8. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Правильно выбрать стабилизаторы, ИБП, генераторы

    почитал на их сайте, довольно не плохо, если это правда. Я думал у Вас банально компьютерный ИБП под эти цели использован. Думаю всё будет капашо!!!
    там иногда шарик западает...
    айяяй!!! Уверен, что там уже хороший "полуппроводник".
    Мда при нынешних морозах и обогревателях далековато, 100% и по всей линии скрутки в плачевном состоянии, повторное зануление не очень, тероррезировать РЭС постоянно
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Правильно выбрать стабилизаторы, ИБП, ге

    а я вже обнадіявся на схему розжитися, як у ремонтника ДБЖ.. :)
    Може є звідки дістати?
     
  10. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Правильно выбрать стабилизаторы, ИБП

    зачем Вам схема? Работает и славненько, а если поламается (три тьху и стук по древу) то там и без схемы можно отремонтировать, если только не микроконтроллер полетит/глюконёт(что относительно редко происходит), если он там есть, тогда всё намного грустнее, чаще банально транзисторы/диоды/конденсаторы...

    Добавлено через 1 минуту 58 секунд
    ну это громко сказано, мы так клеим, красим, мажем...
    ПыСы. Схему и срисовать мона, если очень приспичило:-D
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою