ФОРТ 900 - джерело безперебійного стресу.

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Voyutichi, 16 лют 2010.

  1. bus

    bus Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    5
    Re: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    Якщо ИБП працює від акума і витягнути вилку з розетки, то того нуля, що в розетці на виході ИБП не буде, але ж котел-то далі працює (в мене працює). Для чого вам так важливий той нуль, що в розетці?
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    та він мені не потрібний. Просто на цей ноль тиснуть у фірмі, що його ніби нема і тому котел не працює (контроль полум"я). А якщо не висмикувати кабель з розетки при роботі безперебійника від акумулятора - цей нуль з"єднаний з нулем котла?
     
  3. bus

    bus Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    5
    Re: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    Ні, "розеточного нуля" при роботі від акума на котлі не буде.
    Тут може бути справа в іншому - в якісному, правильному заземленні котла.
    Він у вас заземлений (не нулем)? Розумна автоматика котла захищає його від статичної електрики, тому контроль-полум"я може не спрацьовувати.
    Доречі, який у вас котел?
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    котел Будерус G124.
    Спеціального заземлення котлу не робив. Працював без нього від мережі 220. Проводка стара, тому без третього земляного дроту.

    Добавлено через 1 минуту 9 секунд
    то якого милого говорити про якийсь наскрізний нуль?.. коли він можливий?
     
  5. Aleks_Gomel

    Aleks_Gomel Новачок

    Повідомлення:
    41
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Gomel BY
    Re: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    Полностью разделяю сомнения bus!
    Voyutichi, имхо, Ваш котел критичен к наличию заземления. Ему важно наличие именно РЕ, а не N на контакте заземления. Если котел заземлен только ч/з розетку и даже если в розетке на месте защитного контакта присутствует РЕ, то в момент вынимания вилки из сетевой розетки котел лишается какой-либо "земли" напрочь. И данную ситуацию воспринимает как "аварию". (На всяк случай см. ЛС)
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    ось тому і хочу "догнати" цей казус. При роботі від 220 котел працює, хоч нейтраль не заземлена, котел не заземлений. А від акумулятора - не хоче.
    Контроль полум"я - електрод. Я сам колись ремонтував такі схемки (хто пам"ятає АМК , АМКО ) у вітчизняних і заграничних котлах. Всюди живлення було через роздільний трансформатор (як і моєму Будерусі), тому наявність - відсутність заземлення не було критичним. Головне, щоб пальник, на якому контролюється полум"я, мав би гальванічний звязок з корпусом блоку контролю полум"я (це коли блок і котел рознесені одне від одного). І все. Є у мого будинку контур заземлення. Попробую заземлити ще котел. Може допоможе.
     
  7. Aleks_Gomel

    Aleks_Gomel Новачок

    Повідомлення:
    41
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Gomel BY
    Re: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    Voyutichi, честно говоря, ничего другого, кроме как заземлить котел, в голову не приходит.
    Разбирал ни одни Леотон, замечу следующее:
    - в режиме наличия сети эта самая сеть просто транслируется (ч/з контакты реле) на выход без всяких преобразований,
    - при пропадании сети ОБА выхода подключаются к преобразователю 12/220, понятие "фаза-ноль" перестает существовать и к сети остается подключенной только "земля".

    Будерус ч/з Леотон подключал только однажды. Там "земля" была настоящая РЕ на контур. В отличие от других котлов, которые момент переключения на Леотон "не замечали", Будерус в этот момент отключался, но затем самовосстанавливался.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    подивимся, дякую за допомогу!
     
  9. bus

    bus Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    5
    Re: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    Aleks_Gomel, в пості 109 лаконічно і чітко написав про заземлення котла.
    Додам лише, що заземлити котел потрібно не просто через вилку, а таким чином: "контур заземлення" -- "корпус котла". Десь на котлі може бути передбачене місце для такого заземлення. Або можна подивитися куди підключений протилежний від вилки кінець шнура, маю на увазі куди там підключений провід заземлення. От туди і підвести контур напряму. Тоді буде не важливо чи вилка в розетці чи ні.
    Щось не пам"ятаю... здається в Леотоні 500-му немає в розетках третього контакту для заземлення.

    Повинно допомогти.
    А який у нього опір?
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Стабилизаторы, ИБП, Генераторы

    не знаю. В підвалі забито в грунт (жовта глина) 5 штирів довжиною 1 м з кутника нижче рівня грунтуна відстані між собою 1м, зварено між собою шестигранником 20. Земля волога, це недалеко від річки.
    Зробив аби було, спеціально не розраховував і не міряв. Нема чим міряти.
     

Поділитися цією сторінкою