Чистка комина від сажі та дьогтю

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем чарнівіц, 20 лют 2012.

  1. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    Чим прочистисти комин від сажі та дьогтю?
    Патиком? Чи можливо є якісь хитромудрі пристосування?
     
  2. urii

    urii Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Ужгород
    Березовый веник, снизу привязываешь тяжесть (железку) и на веревке туда и обратно. Груз подбирается практически.
     
  3. zmiey

    zmiey Майстер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    БАВАРІЯ, є така у Харкові
    Осиной хорошо протопить, горит с большой температурой и вся сажа выгорает, но аккуратно!!!
     
    pic16f887 та xuligan подобається це.
  4. chrob

    chrob Майстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    lviv
    берем тосик такий як від гальма в ровері, довжиною в довжину комину один кінець розпускаємо до діаметре трохи більшого як діаметр каналу,виходить така собі щітка, інший кінець в кусок трубки см 20+-, (трубку триматимемо в руці) а кінець тросика зажимаємо в патрон дрельки, сторону щітки в канал, дриль в розетку і газу.
     
  5. zmiey

    zmiey Майстер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    БАВАРІЯ, є така у Харкові
    А химия какая то появилась сейчас?
     
  6. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    акація якось діє так на відкладення, що вони відшаровуються від стінок. і температура тут певно ніочго. є хімія. типа дрова персовані. по дії як акація, але я не пробував хімію. акацію пробував, справді діє. топив у котлі твердопаливному.
     
  7. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
     
  8. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    я правильно поняв, на трубу оділи бензопилу? полосос блін. кажуть пять патронів від рушниці всунуті поміж дров теж добряче чистять. а от у мене від криші до кінця труби до 2,5 метра. долізти ніяк.
     
  9. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Від взривів патронів може пічка розвалитись по швам.

    Більше схоже на мотопомпу.
     
  10. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    вчора чистив сажу в димоході котла. утеплена азбетова труба. зробив спеціального стального йожика. опускав його на тросу туди-сюди. за минулий рік намагвся прочистии підручними методами результат гівняний вийшов. дим йшов у котельню, інколи міг у дверцята прорватися поки розгориться. морока одна. пробував я топити і акацією. воно ніби помагає, наліт на стінках починає спінюватись та відшелушуватись.

    короче взяв я йоршик із троса, кинув у трубу. а він застряв на 20 см. потім знову і знову повтри операцію. пробив пробку. пройшло півтора метра і знову затрягло. цю пробку я пробивав хвилин 20. ще 15 хвилин ялозив по всій трубі туди-сюди. як результат тепер старшно запалювати котел. звук ніби в котельні реактивний двигун. (труба стопядесята метрів 7 над рівнем землі).

    короче до чого я, ніяка хімічна хрінь не допоможе у водогрійній системі прочистити димохід. так чи інакше його засиратиме дьогтем, якого в грубах та камінах немає.

    так що ручками, ручками.
     
    УникальныйВАСЯ та pic16f887 подобається це.

Поділитися цією сторінкою