Вариант пирога стены

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем Smarty, 17 лют 2012.

  1. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    а вы не думали по поводу пенобетона или газобетона, в принципе очень неплохой вариант бюджетного строительства.
     
  2. хатынка

    хатынка Новачок

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Киев
    Так и я том же что проще 40см газобетона. С ракушняком не очень выгодно внутреннюю отделку делать. Сильно неровная поверхность.:) Как вариант 300мм пенобетона и 100мм пенопласта. Пенобетон в отличи от газобетона не паропроницаем. Но армировать его тоже надо.:Hi:
     
  3. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    Пєнабєтону щас хто тока не ліпить... ГБ - хоч в автоклавах "випікають"
    /обладнання недешеве, варіянтів нарватись на ФУФЄЛ - значно меньше

    я свій "сендвіч" бачу досить чітко:
    1) пародифузіонні шпалери
    2) паробарєр з теплого боку(алюмінієвафольга)
    3)глинобетон 50-80мм(наноситься на армування штукатурною станцією)
    армування (стін, покрівлі, полу)за ПРОЕКТОМ
    4) утеплювач /ПБС35 (0,032) або ЕППС45 (0,029)
    5) зовнішній шар 30-40мм /замонолічених водоупорним W6-10, морозостійким F150-200 бетоном? панелей з склофібро-бетону

    в товщі шарів 2,5 магістралі пластикових труб водяного панельного опалення, підігріву покрівлі
    шар 4 - незнімна опалубка, на неї монтується вся "обв'язка" - армування шарів 2,5 труби підігріву/кондиціонування поверхней і.т.п.
     
  4. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    паропроницание у пенобетонов такое же как и газобетонов (водопроницание хуже), смотрите ДБН. к тому же штукатурные работы по пенобетону сложны - необходимо штукатурную сетку, погрешности в размерах блоков не дадут возможности строить на клею, а цементный раствор 1-2 см - ухудшение теплосопротивления до 20 %.
     
  5. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    ашибочка 2,3 навпаки
    1) пародифузіонні шпалери
    2) глинобетон 50-80мм(наноситься на армування штукатурною станцією)
    3) паробарєр з теплого боку(алюмінієвафольга)
    інше без змінvictory

    Не мовчимо, висловлюємо ВЛАСНУ думку, стосовно мого "сендвіча" огороджувальної будівельної конструкції

    першим наноситься шар глинобетону, з теплого боку
    всі коммунікації та трубки панельного опалення закріплені на опалубку теплоізоляційний незйомний шар, арматура також
     
  6. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    в цьому пирогу мене хвилює дві позиції:
    1 можлива складність будування з цієї конструкції(спеціалізована бригада та спецтехніка, а це може стати більше ніж коштує сам будинок);:)
    2 - все-таки теплоємність, інерційність будинку замала.
     
  7. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    1 опірний каркас під опалубку, бо пінопласт що 35, та навіть екструзія не є конструкційними матеріалами - роблю сам
    дяувати автору онлайн-калькулятора acidome.ru нічого занадто складного

    закупівля крупноформатних листів ПСБ, порізка, поклейка і викладка їх на опірному каркасі - теж сам

    монтаж ПЕХ-а труб - це краще довірити профі /так купа досить коштовної апаратури степлери, прес-обжими латуних фітингів тощо

    плити фасадного оздоблення стеклофібро-бетонні, покупні 25-35евро/м2
    ще буду спілкуватись

    Послуги замонолічування зовнішніх плит - САМОСТІЙНО (викласти на опалубку, трикутник під 30-40кильо приблизно важить)
    Внутрішній шар глинобетону - аренда штукатурної станції 500грн/машинозміна, доба

    2 - чьому замала? шар глинобетону 35градусів (звичайний будинок стіни в массі мають меньшу температуру17-18 у середньому)
    Буде більша за теплоемність аналогічного за вагою ГБ, ПіноБетону;-)
    глинобетону під 20т

    Підтвердження вашого твердження буде?
     
  8. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    вибачте, мені тяжко уявити, що це за будинок, якщо можна посилання в неті, фотографію, малюнок майбутнього будинку. дякую
     
  9. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    общее представление дает калькулятор геодезических куполов
    acidome.ru
    http://acidome.ru/lab/calc/#7/12_Cone_3V_R5_beams224x0
    там площадь поверхностей и многое другое - уже посчитано

    [​IMG]

    для понимания о том что такое геодезический купол

    - если буду монолит ваять, схожий каркас будет вспомагательным
     
  10. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    интересно, но уж больно непривычно - передвижные чумы, яранги, дом на сезон - иглу, вот ассоциации, которые возникают у меня. а зачем это все, неужели дома, которые строили наши деды - прадеды настолько изжили себя, почему бы не развивать наше домостроение на основе, например новых материалов. не знаю, мне ближе все-таки массивный дом -"на века". другая сторона - эти строения, все-таки результат технологий и самостоятельно строить, или участвовать вряд ли получиться. собрать - да, но кто-то должен изготовить все заготовки, изготовление заготовок очень индивидуально, на каждый проект свои заготовки, стоимость их будет значительна. извините за консерватизм
     

Поділитися цією сторінкою