Своїми руками Будинок за 1 гривню!

Тема у розділі 'Наша стройка', створена користувачем ukrtour, 11 лют 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    88,9%
  2. Утримався.

    11,1%
  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:
    - я ото отже підзадумався чи можна добудовувати на будинок то що запланував (фундамент, стіни)... зара стрьомно стало, є варіант витянути колони , але то додоткові розходи і не маленькі... Як наз., служба , що можуть проаналізувати та надати рекомендації , що можна робити а , що ні ?...
     
  2. Saniat

    Saniat Майстер

    Повідомлення:
    83
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Умань
    Re: Відповідь: Будинок за 1 гривню!

    Трохи грубовато..., так, з точки зору професіонала багато помилок, але для непідготовленої людини об'єм роботи, заслуговуючий поваги. Ну не витримано багато норм та технологій, але зроблено з душею, для себе, без допомоги професіоналів! Да, кожен має займатися своєю справою, але ми ще не дожили до такого часу, коли це можливо. Як критикувати, бачачи недоліки, на мій погляд, краще пораду дати, як з даної ситуації мати максимальну користь. Звісно, ми вже не в країні Рад, але тоді для чого такі форуми??? hello
     
    Romek_, Владимир2408, Saisan та 2 іншим подобається це.
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Saniat, vekman, я запитував про :
    - можите дати пораду ?
     
  4. Staratel

    Staratel Майстер

    Повідомлення:
    248
    Симпатії:
    46
    Адреса:
    Украина
    Думаю вам смогут опытные строители дать совет тут,на форуме,по вашей проблеме..решения чаще повторяются...
     
    1 людині також подобається це.
  5. Saniat

    Saniat Майстер

    Повідомлення:
    83
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Умань
    По загальних питаннях, думаю, можна отримати рекомендації на спеціалізованих форумах, але треба уважно фільтрувати поради, серед них є просто репліки ділетантів, хоча іноді і у них присутня корисна інформація. А для аналізу конкретного випадку, я думаю, треба дійсно звертатись до професіоналів, це будівельні, або проектні організації. Вони мають у свому штаті вузьконаправлених спеціалістів певних напрямків.
     
    1 людині також подобається це.
  6. haria

    haria Новачок

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    27
    ... и их услуги будут сопоставимы по цене со всеми остальными расходами на строительство, вместе взятыми :)
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго дня :Hi:
    - так ,
    кромі того , потрібно замовляти з області, або з Івано-Франківська, а це ще + .
    Місцеві майстри за роботу беруться легенько, то шо я питаю. на все ТАК... може і дійсно так , але він за свої слова не відповідає..
     
  8. SHeh

    SHeh Новачок

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Будинок за 1 гривню!

    Повна нісенітниця повного "мажора", або того хто вміє тільки сидіти за комп`ютером і роздавати "поради" нічого при цьому не маючи.

    Та Ви, у своєму житті, хоч одну цеглину тримали в руках ?!

    Розумієте "Пане Великий Архітектор"! Будуватися можна дотримуючися згідно всіх правил і норм, але не завжди по кишені:K.(тим більше що часто норми пишуться із великим запасом). Даний будинок буде радуватиме мешканців своїм теплом і затишком. І нічого йому не станеться навіть через сто років.

    ПС:Цікаво було б, пане vekman, побачити Ваш будинок за n-кількість долярів.:Hi:
     
    Pilulkin, ZloiZed, giles та 2 іншим подобається це.
  9. Skyter

    Skyter Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.442
    Симпатії:
    516
    Адреса:
    Родился и вырос в г. Киев.
    Задача Дома, решение жилищного вопроса.
    Инициатива, смелость, трудолюбие. Вот то, что я вижу впервую очередь в этом топике. Поклон и Уважение всей дружной семье! Их сплоченности и целеустремленности в достижении цели.
    А разговоры типа " а так лучше, а так красивей, а так по нормам..." Так стань и сделайте. Покажите нам как надо и мы все захлопаем Вам в ладоши. Я даже стоя :)
     
    4 користувачам це сподобалось.
  10. ukrtour

    ukrtour Бригадир

    Повідомлення:
    63
    Симпатії:
    176
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Будинок за 1 гривню!

    Чесно кажучи, одне хочеться написати: ну і флаг вам у руки!!!
    Я нікого не вчу як робити, я нікому не нав'язую своєї думки! Я не маю освіти будівельника чи архітектора. Я просто роблю те, ЩО МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ і від чого я отримую задоволення. Це моє хоббі. І мені дуже шкода, що такий крутий спеціаліст, не може зрозуміти таких простих речей.
     
    vitaliy555, ZloiZed, serter та 2 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою