Cамый современный дизайн

Тема у розділі 'Дизайн интерьеров', створена користувачем VladimirNVN, 8 тра 2008.

  1. Anneta_Anna

    Anneta_Anna Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    6
    Унитаз???
     
  2. Феликс88

    Феликс88 Підмайстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    6
    Почему бы и нет? Либо делать, чтобы вся сантехника белой была, как в этом дизайне
     

    Вкладення:

    • Клин1.jpg
      Клин1.jpg
      Розмір файлу:
      52,9 КБ
      Переглядів:
      16
  3. kareta_77

    kareta_77 Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Это прям моя мечта, особенно окноSPR, но во-первых, если я правильно оцениваю визуально, то площадь этой ванны примерно равна моей гостинной:-D, а поменять их местами я не могу, даже крепко наступив себе на горло. Ну и во-вторых, тоже склоняюсь к мысли, что вот та ступенечка будет очень скользкой, а следовательно травмоопасной
     
  4. Gojin

    Gojin Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Доброго дня, якщо все таки тема оживає, то і я хотів би вас попросити пораду.
    Переїхав нещодавно у нове місто і звичайно мешкаю у новій квартирі, квартира після ремонту все чудово нові меблі, дизайн ну ви розумієте, але я не знаю чому але щось все таки мені недовподоби. От жив у батьків до цього часу все було чудово, а тут я навіть незнаю що сказати. От наприклад коли ти живеш у гарному готелі але до дому хочеться от і у мене така ситуація склалася але це не готель. І я вирішив щось змінити в своїй новій домівці.
     
    Останнє редагування модератором: 4 кві 2016
  5. Александр888

    Александр888 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Привіт! В мене дуже знайома ситуація декілька років склалася, та я вирішив заручитися підтримкою інтернету, та щось почитати там. Потім, врешті скористався послугами дизайнера, все сподобалося , постійно слідкував за процесом , зробили як я того хотів. Якщо ти в пошуках інформації, можу порекомендувати тобі прочитати цю статтю. Там описано багато стилів, думаю що після того як прочитаешь, більш точно почнеш розуміти, чого саме тобі хочеться бачити у власній квартирі)
     
    Останнє редагування модератором: 4 кві 2016
  6. Greenfrog

    Greenfrog Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    4
    Согласна, что ступенька в ванной это очень травмоопасно. Плитка под мокрыми ногами это скользко. Стильно это здорово, но еще и должно быть комфортно.
     
    kareta_77 подобається це.
  7. Stanislava

    Stanislava Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    2
    Я б однозначно східця у ванній кімнаті не робила...
     
  8. kareta_77

    kareta_77 Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Продолжая тему ванной комнаты, выскажитесь кто что думает по поводу душа без поддона, потому как я пока нахожу одни плюсы, но минусы наверняка есть, я наверное их не вижу.
    И какой лучше установить слив?
    такой?
    [​IMG]

    или такой
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 13 кві 2016
  9. 25Анастасия

    25Анастасия Новачок

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    2
    э
    то ж где найти такие размеры для такой ванной??? Разве в наших квартирах бывают такие площади?
     
  10. Феликс88

    Феликс88 Підмайстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    6
    Вот еще пример интересного дизайна санузла.
     

    Вкладення:

    • Клин2.jpg
      Клин2.jpg
      Розмір файлу:
      70 КБ
      Переглядів:
      6

Поділитися цією сторінкою