Вертикальный ветрогенератор своими руками на 200 Вт из старой стиральной машины и шруповерта

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем ИгорьУ, 9 лют 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    66,7%
  2. Утримався.

    33,3%
  1. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    Жінка ненатішиться, я сунув в комин 3м гнучкої мідної труби закрученої в змієвик, і тепла вода самотеком збирається наверху в ресівері на 30 л. Постійно тепла вода, а вночі ще додатковий теплоакумулятор.
     
    AKit та Andrii_M подобається це.
  2. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    Зробив і горизонтальний і вертикальний вітряк. На відео вони поруч. Як розмістити відео, на Яедексі відео прикрили.
     
    orex_ та leshiy_40 подобається це.
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Дуже цікаво глянути. А чим ютубе не підходить???
     
  4. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    Розібрався з Ютюбом
     
    Останнє редагування модератором: 20 жов 2014
    vs220, orex_ та leshiy_40 подобається це.
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    ИгорьУ,
    Запитання назріло. Яка продуктивність вітряків один відносно другого???
     
  6. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    Насправді це не таке просте питання. Після довгих митарств можу сказати що для нас (малі вітри) однозначно горизонтальний вітряк багато краще і менш капризний. От цей ротор Дарьє який я зробив, АБО ЩОСЬ там я не все зробив правильно, але він стає єфективним тільки при відносно сильних вітрах 10м/с що у нас взагалі рідкість. Я його так і не став доводити до розуму. Поки стоїть для красоти а з часом планую використати мачту для ще одного вертикального.

    А от горизонтальний працює. Був спочатку трьохлопастний але я з часом зробив шестилопастний бо у нього краще рушання на малих вітрах. Крутиться на вітрі як бішений. Генератор мотор колесо на 500Вт. Переробив тільки віську. При незначному вітрі вже світиться лампочка від машини. На якомусь пориві згоріла лампочка запаралелена на дальне і ближне світло. Так що думаю потужність була більше 100 Вт. Напруга в залежності від вітру піднімається вище 20В. Шукаю як вирішити проблему стабілізації. Ця ж проблема існує і для сонячних батарей. Думаю самому тут паяти нема змісту а треба шукати електронний стабілізатор на 12В,300Вт, так щоб при нижчих напругах піднімало напругу до 12В. Хто знає, підскажіть.
     
    leshiy_40 подобається це.
  7. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    Хтось в цих штуках розбираэться http://www.kosmodrom.com.ua/el.php?name=L7912CV Це лінійний стабілізатор на 12В макс 1,5А. Шоб тримати 300Вт треба запаралелити 17 штук. Кожна коштуэ 3,75 гр. Як така ідея спрацює?
     
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    ИгорьУ,
    Заспокойтеся, все пішло далеко вперед.
    Створіть тему і я впевнений, спеціалісти знайдуться.(раз так руки сверблять попаяти)
    А можна просто погуглити.
     
  9. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    Останнє редагування модератором: 16 бер 2015
  10. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    шуроповерт видасть нормальну потужність тільки при максимальних обертах. от я брав моторчик із постоянним магнітом, на 24 вольти 40 ват. розкрутив дреллю на максимум. під нагрузкою атомобільна лампа дального світла, видавав 12 вольт. причому збільшення обертів від 1500 до 3000 до збільшення напруги вже не призводило. 100-200 обертів давало 1,5 вольт. проблема що і мій двигун і в шуроповерті в генераторному режимі є бистрохідними генераторами. для вітряка потрібен тихохідний.

    а взагалі ідея як наочний прмклад цілком реальна. просто експерементальна модель. знайомий робив простіше, брав магнето від тракторного пускача, лопасті на нього і вихід високольтної напруги подавав на флюоресцентну лампу.
     

Поділитися цією сторінкою