Низкотемпературный двигатель Стирлинга своими руками

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем ИгорьУ, 9 лют 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    66,7%
  2. Утримався.

    33,3%
  1. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    шо значить між чим. Всі без виключення теплові двигуни працюють при наявності різниці температур- ази
     
    Останнє редагування модератором: 4 гру 2014
  2. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Ну це зрозуміло, що ази. Але що ви нагріваєте і що охолоджуєте?

    Просто я також штудіюю то питання. І дуже здивований вашою конструкцією двигуна Стирлінга. Тому хочу вияснити чи то я щось не знаю.
     
  3. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    Я десь викладав відео але зараз не можу знайти. Короче на відео було як надувалась повністью повітряна кулька і сдувалась з періодом в 6 с. Мені сутьево не вдавалось прогріти(охолодити) газ до амплітуди нагрівача/холодильника. Як я зрозумів апичину - паразитні теплообміни які не вдалось усунути.
     
  4. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Це воно?
    http://video.yandex.ua/users/panxatka/view/5/
    Повірте, причина не в якихось паразитних теплобінах.
     
  5. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    Нагріваю і охолоджую пічки від Жигулів. Справа в тому що класичні схеми Стірлінгів мають одну сутьеву ваду, яка при низькій температурі особливо критична - це немождивість забезпечити велику площу теплообміну в витискачі. От і додумався до вентидятора з радіаторами на яких може бути велика площа і які можна по черзі обдувати.
     
  6. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    З вас треба витягувати кожне слово. Або не хочете розказувати, або не знаєте про що мова.

    А в пічках що грієте і для чого?
     
  7. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    Так це воно але Яндекс зараз не працює. Я иам ше клав турбінку і она крутилась туди сюди. А вірю я власним вимірам. У мене була мождивість все добре поміряти. І коли я не переключав вентилятор температура газу в резервуарі все рівно не досягала макс амплітуди а зупинялась на 20-30 гоадусів нижче і не мінялась більше. То що по вашому?
     
  8. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Блін, набір слів. Яка турбінка, де клав, для чого її крутити туди сюди, що все добре поміряв- струм, тиск, оберти, потужність. Чому гази гріли вентилятором.
    Абра-кадабра якась.dntknwdntknwdntknw:-\
     
  9. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    Просто ви не в темі, для того хто з цим погрався практично все має бути просто очевидним. Пічка звичайний котел газовий - вода іде на один радіатор. Холодильник вода з під крану іде на інший радіатор. Газ в резервуарі то гріється то охолоджується - тривіално, в залежності від того який радіатор обдуваєм електровентилятором.
     
  10. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    В стирлінгу газ гріється любим вогнем- дрова, газовий пальник, сонцем....
    Чому вентилятором?
     

Поділитися цією сторінкою