Низкотемпературный двигатель Стирлинга своими руками

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем ИгорьУ, 9 лют 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    66,7%
  2. Утримався.

    33,3%
  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    так воно методом тика не вийде. бо стірлінг така зараза що працює в любому випадку.
     
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    а вопше якщо подумать про фази. коли витиснітель знаходиться в самій горі і перекриває верхню пластину поршень враховуючи випередження 90 градусів буде по середині. відтак поршень по середині, значить півмісяць в самій горі. хотя можливо в такій конструкції свої нюанси.
     
  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    подивився я відео про роторні стірлінги. якісь вони як черепахи. може хоч мощі більше?
     
  4. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    Положення осі колінвала ще буде залежати від інертності (як скоро прогріваєтся робоче тіло) тобто коли зявляєтся тиск...
    Я би просто підгальмовував його чимось і пробував, в якому положенні більше тяги.
    --- добавлено: 29 янв 2015 в 12:16 ---
    Нєа, мощі стільки, скільки можуть дати ті циліндри.
    Більші стирлінги повільніші, так воно і буде. Оберти можна підняти якщо робоче тіло буде швидше нагріватись/охолоджуватись, треба конструкцію доводити до ідеалу.
    Я б робив по іншому. Треба вибрати один(маленький), щоб давав бажані оберти і зібрати з таких батарею, звівши всі на один циліндр.
    --- добавлено: 29 янв 2015 в 12:25 ---
    Я б їх розділив на "банку" і "шайбу", видно, що шайби значно швидші. Хоча остання банка низькотемпературна, від кипятка чи сонця.
     
    Останнє редагування модератором: 6 лют 2015

Поділитися цією сторінкою