Конденсаційні котли - чи варто?

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем roosewelt, 9 лют 2012.

  1. murava

    murava Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Львов
    А зачем на 200 квадратов 30 киловатка? Шоб було?
     
  2. тарас 79

    тарас 79 Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    украина
    Для самої СО думаю достатньо буде й 24 Квт, а от ГВ для двох санвузлів - сумніваюсь, тому й питаю поради:Hi:
     
  3. Varlemond

    Varlemond Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    України
    Відповідь: Re: Конденсаційні котли - чи варто?

    А не завелика потужність котла для добре утепленого будинку (при цеглі 380мм + 100мм пінопласту). Навіть 24 кВт має бути достатньо. Але звичайно потрібно враховувати всі особливості: може у вас буднок в горах на сильному протязі, крім того сауна або декілька ванних кімнат, де потрібна підвищена температура... А для ГВП котел 2-контурний чи можливо комбінований бойлер?
     
  4. Богдан 77

    Богдан 77 Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    2
    Добрий день колеги.Умене котьол vaillant ecovit plus vk int 356 ,купив цього літа. Хто підскаже на яку температуру ставити щоб він економив газ,і де ставиться фільтер до котла чи піссля?Тому що в мене поставели після котла і коли вкючаю котьол то чомусь скоро піднімається температура в котлі а батареі холодні.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ставте на найнижчу.

    перед котлом.
     
  6. тарас 79

    тарас 79 Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    украина
    Доброго дня! Хочу поділитися досвідом експлуатації конденсатника і теплої підлоги. У мене будинок 200 м.кв. опалювальної площі, по цілому будинку змонтовано теплу підлогу (12+9 контурів по 40-60 м. труби), жодного радіатора, котел - конденсатник Баксі 33 кВт. Зовні будинок утеплений пінопластом 100 мм. Тепер про головне - розхід газу. Спочатку будинок треба добре прогріти: на виході з котла температура 45-50 град. на 2-3 доби, розхід - 35-50 м. куб. на добу. Після того виставляю температуру 25-30 град., розхід -до 15 м.куб. В будинку температура 20-20 град.
     
    Останнє редагування модератором: 1 гру 2013
    Voyutichi подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    є такий ефект.. Я його називаю "осушування стін", але роблю його при вже помірному морозі на вулиці (-5с), щоб свіже повітря з вулиці було виморожене, без вологи. Тоді при його нагрівання у приміщенні його вологість ще більше зменшується і вологість з стін переходить у це сухе кімнатне повітря, зменшуючи таким чином теплопровідність стін.
     
    касячок подобається це.

Поділитися цією сторінкою