Утепление перекрытия между домом и чердаком

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Dvorik34, 8 лют 2012.

  1. Dvorik34

    Dvorik34 Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Гребенка
    Прочитал много форумов, но для моей ситуации ответа не нашел, прошу помощи.
    Хочу добавить утеплитель на перекрытие между домом и чердаком и сверху на лагах с монтировать пол из ДСП толщиной 16 мм.
    Сейчас имею такой вариант: с низу вверх- гипсокартон, частично оштукатуренная доска 25 мм и между балками совдэповская стекловата 10-15 см накрыта рубероидом. Как сделать правильно чтобы конденсат не испортил доску и не намочил утеплитель, так как пароизоляцию перед доской я уже не заложу. Помогите создать пирог-перекрытия в моей ситуации, буду очень благодарен, спасибо.
     
  2. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Утепление перекрытия между домом и чердаком

    Скільки часу існує такий варіант утеплення?
     
  3. Dvorik34

    Dvorik34 Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Гребенка
    Re: Відповідь: Утепление перекрытия между домом и чердаком

    Четверта зима. Всі ці роки знав що втрачаю тепло, всунув руку під скловату, а там тепло. Потрібно виправляти роботу радянських майстрів.
     
  4. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Утепление перекрытия между домом и чердаком

    І всі ці роки дошки у вас були сухі і без пароізоляції,я правильно зрозумів.То чому ви вирішили ,що як додасте ще мінвати то вони будуть мокрі. Головне залишіть зазор між мінватою і ДСП для вентиляції.
     
  5. Dvorik34

    Dvorik34 Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Гребенка
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Утепление перекрытия между домом и чердаком

    Так, доски були сухі. Моя думка така, що хатнє тепло за відсутність паро ізоляції вивітрюється, гріє доски та скло вату. Є така ідея, на доски насипати чи розкласти щось, що буде вбирати кондинсат, потім паро ізоляцію, скло вату та щільно змонтувати підлогу з ДСП. Чи доцільний цей варіант? Чи достатньо буде добавити мін вати, як ви порадили. Дякую.
     
  6. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Утепление перекрытия между домом и чердаком

    Пароізоляцію потрібно було ставити між стелею і гіпсокартоном. Тоді від неї була б користь . Якщо ви цього не зробили з різних причин, то ставити тепер пароізоляцію де попало не варто,буде хуже чим є.
    Не пароізоляція утримує тепло , а утеплювач.Пароізоляція відсікає пар який піднімається з теплим повітрям до стелі.Але судячи з того ,що за попередні роки з дошками стелі все в порядку, то схоже що кількість пару в повітрі ваших приміщень мізерна. І достатньо барєру з ГК і штукатурки стелі для його відсікання для подальшого проникнення.
     
    1 людині також подобається це.
  7. Dvorik34

    Dvorik34 Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Гребенка
    Дякую за допомогу, всього найкращого!
     
  8. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Утепление перекрытия между домом и чердаком

    І вам. Не забудьте залишити зазор між утеплювачем і ДСП.
     
  9. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Утепление перекрытия между домом и чердаком

    А не буде краще замість ДСП постелити ОСБ плиту?
     
  10. Dvorik34

    Dvorik34 Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Гребенка
    Re: Відповідь: Утепление перекрытия между домом и чердаком

    Звісно ОСБ краще. Тут ще мае такий фактор як ціна, площа підлоги 100 м2. Я вважаю що так як вода та сніг не попадеє на ДСП воно має служити. Дуже цікава ваша думка, якщо брати до уваги ціну та якість.Дякую.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою