Твердопаливник DRЕW-МЕТ 28 kВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Руслан-75, 7 лют 2012.

  1. murava

    murava Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Львов
    Re: Відповідь: Re: Твердопаливник DRЕW-МЕТ 28 kВт

    Та канєшно...

    А потім мудрий майстер каже " шо, не стає насоса - та візьміть восьмьорку!"
     
    Іван 55555 подобається це.
  2. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    це у вас ще нормальні ціни, у нас 2000 грн зіл бука, в який 10 складометрів входить попри всі казки воділ про 12.5 або 14.
     
  3. xuligan

    xuligan Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    прикарпаття
    Відповідь: Re: Твердопаливник DRЕW-МЕТ 28 kВт

    В зимі Надвірнянський завод деревостружкових плит приймає сотні машин дров на щепу для плити дсп,везуть і з львівщини,і з закарпаття,Унас теж ліси чистять для заводу,і тільки сніг частково припиняє ці роботи(не усі можуть заїхати до лісу)
     
  4. Руслан-75

    Руслан-75 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Твердопаливник DRЕW-МЕТ 28 kВт

    Добрий вечiр.Пiсля 3-мiс.опалюваня ТП котлом (2.5 мiс. Комин був чистий)дрова сухий бук. Коли почав пiдмiшувати до сухих дров-свiжозрубанi (мiсяць як поколенi), 2 недiлi назад замiтив,що тяга зменшилась, а вчора взагалi при палiннi сухими дровами тяга пропала,при загрузцi весь дим йшов в котельню. Комин в мене з цегли 9м.не гiльзований. Глянувши в дзеркало знизу до верху проходу майже не було. Думав як же почистити. Дзвонив знайомим,всi сказали викликати димаря (з тросом i йоржиком). Через 1 год.роздумiв, взяв трубу Рехао бейсiк 16 дiам . (вiдрубав 12 метрiв)i почав нею пробивати комин, сама труба вигйнаеться в рiзнi сторони. Пробував з низу, дуже важко йшло,пiшов на стрих (в коминi на верху е дира)i через неi почав пропихати трубу, змотану в коло i прокручуючи в одну сторону через 1.5 год.комин був як новий. Вигрiб 20 л.дерьма з нього.
     
    1 людині також подобається це.
  5. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Шось підозріло швидко забилось.З "угольком" треба вважати, він ще швидше забиває. Така чорна красива шубка, загоряється доволі підступно. На другому році життя мого кчм ( в якому я палив переважно ялиною+ модрина і сосна,по обєму кубів 20, камаз і відходи своєї майстерні) трапилась така подія як загоріння комину. Явище незабутнє.Добре що на стриху нічого не спалахнуло. На стінках димоходу відклалась смола і в один прекрасний момент, очевидно коли я підкинув сухих дров, полумя прорвалось в димар. Сусіди двонили питатись чи я вже викликав пожежників. Стовп диму був вище комина метрів певно 10, смола перетворювіалась на сажу і клаптями вилітала в атмосферу, сусідів вікна забруднились тою сажою, яку навіть дощ не змивав. Стіна по якій проходить комен, внутрішня.На першому поверсі плитканагрілась так, що руку не можливо було тримати.
    Коротше кажучи перевіряйте комини мінімум один раз у рік.
     
    Нинь ХАО та Руслан-75 подобається це.
  6. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    я один раз у неділя чищу, профілактично.
    одного разу також дим пішов у котельну.
    зараз, правдв, на великих температурах він не так засоряється але все одно раз у неділю.
     
  7. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    у блін....я вже передумав ставити на тверде паливо котла...страшно.

    а як чистити комин? вилазити на стріху? то блін в мене не реально. або кран наймати треба.
    ось хата DSlT0So965I.jpg
     
  8. Руслан-75

    Руслан-75 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Львів
    На горищi зробiть в каналi димоходу вiкно i зможете почистити
     
    Володимир П, Andrii_M та Romano подобається це.
  9. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    точно!! дякую!!! але страшнувато комина бити - при сильному вітрі вилазиш на горище - руку приклав і відчутно як він шатається. все-таки від верхгьої точки до нижньої де він вмурований в 2 поверх - метрів 7 не менше
     
  10. Руслан-75

    Руслан-75 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    16
    Адреса:
    Львів
    А де Ви хочете ставити ТП котел?
     

Поділитися цією сторінкою