Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-230В?

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем lars_145, 6 лют 2012.

  1. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Re: Відповідь: Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-230В?

    Межгосударственный стандарт 1997 года

    ГОСТ 13109-97 Электрическая энергия. Совместимость технических средств электромагнитная. Нормы качества электрической энергии в системах электроснабжения общего назначения

     
  2. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Відповідь: Re: Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-230В?

    Щось згадав знову про свій люксіон.
    Він релейний і довший час працює, хоча при моїй "старій" напрузі (130-230), він постійно цокав-казився . Сам люксіон 1000ВА і стабілізує тільки напругу на котел (паспортна потужність 130Вт).
    Тому напрошується висновок, що для релейного стабілізатора не критична кількість переключень, а критично величина току, який комутується при переключеннях. Це так? Чи я щось собі придумав?

    Добавлено через 4 минуты 31 секунду
    А що значить на практиці?
    Якщо в мене напруга або 198В, або 242В, то всі мої скарги в РЕМ не будуть розглядатися в звязку із встановленим ГОСТом?
     
  3. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Re: Відповідь: Re: Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-230В?

    Рассматриваться будут - напишут ответ: напруга соответствует установленным нормам.

    Если напряжение уходит за эти рамки - приедут, замерят на границе эксплуатационной ответственности (если они в курсе, то даже и не приедут) и напишут, что линия будет реконструирована по их плану, могут даже квартал указать (если стоит в плане).

    Скарги в другие инстанции не имеют смысла, пока напряжение не будет измерено и зафиксировано актом РЭСа или сертифицированной лаборатории, в соответствии с методиками.
     
  4. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-230В?

    Ага, надумали. 1000 ВА это примерно 600-700 Вт.
     
  5. lars_145

    lars_145 Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    недалеко від Чернівців
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 140-2

    Можливо я незрозуміло написав. Я мав на увазі 130В - це потужність котла.
    Я собі думаю, що якщо нагрузка мала (мій котел), то відповідно малий ток. І того мій люксіон напевно ще живий.
    Все вищесказане моє припущення:)

    Добавлено через 17 минут 20 секунд
    Винесено в окрему тему.
     
  6. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Який тип стабілізатора вибрати при величезних коливаннях напруги 1

    да я всё понял, ваш полёт мысли ясен! Ваш Люксеон работает в наилегчайшем весе, 130 Вт для него пыль. Будьте спокойны! Я Вам так и написали - страхи надуманные
     

Поділитися цією сторінкою