Пліснява в хаті

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем MariaPol, 5 лют 2012.

  1. MariaPol

    MariaPol Новачок

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Самбір
    Така ситуація: в 2010 поміняли вдома всі вікна на пластикові. Зимою, як включили опалення, в кутах хати почала збиратися волога і в кінцевому результаті - цвіль. Минулого року утеплили хату Тепловером. Цієї зими та сама проблема - всі кути знову чорні. Що порадите?
     
  2. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Пліснява в хаті

    З чого збудовані стіни? Яка товщина тепловеру? Чи присутня вентиляція в кімнатах і яка?
     
  3. MariaPol

    MariaPol Новачок

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Самбір
    Відповідь: Пліснява в хаті

    стіни в 1,5 цегли.
    Тепловер - 5 см, в деяких місцях (оскільки стіни не рівні) - від 3 до 8. Зверху пикритий шубою.
    вентиляції як такої немає. Час від часу відкриваю вікно на вентиляцію. Є витяжка над газплитою та витяжка у ванній та туалеті)))
     
  4. Yelik

    Yelik Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    62
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Пліснява в хаті

    MariaPol, а перед тим як утепляти стіни оброблялись антигрибковими засобами? І чи стіни "висохли" перед утепленням?

    Провітрювати треба кожного дня тільки зимою це робиться недовго, щоб стіни не "охололи".
     
  5. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Пліснява в хаті

    Та стіни схоже утепляли з зовні.
     
  6. MariaPol

    MariaPol Новачок

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Самбір
    Відповідь: Пліснява в хаті

    Здається, що ні. Лише памятаю, що бригада, яка утеплювала, мочила стінку, потім віником розчин чи цемент (в ту кухню не дуже влазила) по стінці розбризкувала і зверху Тепловер. Знаю, що строки нас піджимали (по риштовці), тому стіни не малу часу висихати після води.
    Що тепер робити? Чи є вихід з цієї ситуації?

    Ззовні і зсередини перетягували Тепловером

    До речі, біля вікон на відкосах також "розсада". Чи поможе ззовні на кути і біля вікон пінопластом зробити декоративне обрамлення (не знаю як правильно називається)?
     
  7. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Пліснява в хаті

    Утеплення маловато,але причина я думаю що у вентиляції. А ще якщо неважко опишіть що увас під будівлею. Чи є підвали.
     
  8. MariaPol

    MariaPol Новачок

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Самбір
    Відповідь: Пліснява в хаті

    Є підвал під цілою хатою висотою 2 з копійками метрів. При ремонті його розкопували, робили гідроізоляцію. Хата 2 поверхи + підвал і стрих. Пліснява лише на другому поверсі
     
  9. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Пліснява в хаті

    Якщо я правильно зрозумів то кути мокрі тільки на 2 поверсі.А на першому сухі.?
    У вас всі чотири кути мокрі чи тільки в одному якомусь місці,наприклад над ванною чи над кухньою?
     
    1 людині також подобається це.
  10. MariaPol

    MariaPol Новачок

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Самбір
    Відповідь: Пліснява в хаті

    Мокрі всі 4 (при тому кут мокрий на всю висоту кімнати)+ всі відкоси (на 2 поверсі) біля вікон і дверей на балкон. На першому поверсі все сухо.
     

Поділитися цією сторінкою