Секреты, советы и инструмент для роботы с бензопилой

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Komers_Valentin, 2 лют 2012.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Секреты, советы и инструмент для роботы с бензопилой

    - правильно , але в паспорті до мої пилки пише 1:40, якщо я дам 1:50, виникне (зменшу кількість масла в топливній суміші) перегрів цпг (задири ), клин підшипника в поршні .. і на пазар по нову ЦПГ. Якшо у вас фірмова пилочка , то розводим так яв пише в док, що йде до пилочки. Якщо апарат "нон-нийм" на китайській основі, то тут уже банячим хто як годен. Так для високооктанового бензина , з супперовськими оборотами вище 10 000 , 1:25 це забагато, але 1:50 як на мою думку то за мало.
     
  2. klimEnN

    klimEnN Новачок

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Донецк
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Секреты, советы и инструмент для роботы с бензопилой

    с китайцами плотно не работал. Так что щиро дякую за информацию:vo:
     
    1 людині також подобається це.
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Секреты, советы и инструмент для роботы с бензопилой

    Я їх мав в руках (ремонт) + зара 2 консультую, мають приблизно по року пока на ремон не несуть все ок, в принципі апарт нормальний але має багато нюансиків, то не мож , це немож., а так акаже не робити. То-же 180 штільок, чи гузварна маленька 147_ма парнер 351_рший, і т.д, кращі апарати.
     
    1 людині також подобається це.
  4. klimEnN

    klimEnN Новачок

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Донецк
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Секреты, советы и инструмент для роботы с бензопилой

    в это список можно добавить OLEO-Маc GS 35, а вот хускварно 147 уже давно снята с производства. Хотя полностью согласен пила просто сказка! вместо 147 появилась 240. на оф сайте пишут что она более экономичная, более экологичная...
     
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Секреты, советы и инструмент для роботы с бензопилой

    так, але інколи проходиться сталкуватися і з бругою якістью ,.., о там уже танці з бубнемbeer
     
  6. nbotsman

    nbotsman Майстер

    Повідомлення:
    84
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    Киев
    А куда именно вылить?
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    -наприклад в ємкість для дальнійшого використання при чистці пилки, т.т-п.
     
  8. nbotsman

    nbotsman Майстер

    Повідомлення:
    84
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    Киев
    Расточительство!!!
    А что если уже смесь сделана и её не мало?!
    Может всё же со свежей разбавлять?
     
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:
    - я цього не роблю, просто ви спитали я написав.
    - а от це точно не рокендував-би.
    Я не використану суміш залишаю так як є, мотор запускаю прогріваю раз в тиждень, так і використовую суміш яка залишилася від останньої роботи. Нічого тій суміші не стається , кромі того , ну не залишається її літрів 10 -20... , слільки там їїї?
     
  10. nbotsman

    nbotsman Майстер

    Повідомлення:
    84
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    Киев
    Да хоть и литр, всё же жалко такое добро вылить!!! Вот у меня осталось 1 литр качественной смеси, а снега много навалило, пилить не буду!
     

Поділитися цією сторінкою