Спроектував дім. Напишіть недоліки поради

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем Gamerrx, 2 лют 2012.

  1. BVM

    BVM Майстер

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    36
    Уматурман - скажіть будь ласка у Вас на даному обєкті бачу є карнизи, скажіть де Ви їх придбали, чи можливо виготовляли. Мені також потрібні такі і я щось не можу знайти.
     
  2. Gamerrx

    Gamerrx Підмайстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Спроектував дім. Напишіть недоліки поради

    извините но нада будет плюс 2 гдето метра тогда до почти места не будет
     
  3. SHeh

    SHeh Новачок

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Киев
    А цей домік не поганий
    але мене мене завжди дивували наші товстосуми-хОзяїни, які роблять собі в спальні - ванну з сауною, а для ще однієї спальні і дитячої маленький сортірчик.

    А на рахунок даного проекту: величина кімнат залежить тільки від Ваших запросів. Ясно що вітальня повинна бути більшою чим спальня. Спальня більшою ніж кухня і тд. У вас же є якесь житло де можна поміряти розміри кімнати і подумати нормальна вона, чи потрібно додати ще кілька метрів.
    І ще. Гараж я б робив окремою будівлею, під якою був би погріб-підвал. А під будинком - вологість, різні тваринки і суттєве здорожчання проекту.
     
  4. уматурман

    уматурман Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.788
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Спроектував дім. Напишіть недоліки поради

    я дал рекомендацию. именно там навес для машины будет логичным

    дальше смотрите по вкусу и обстоятельствам
     
  5. уматурман

    уматурман Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.788
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Киев
    вы имеете в виду софиты, т.е. подшивку свесов?

    Добавлено через 50 секунд
    не встречал такое, наверное, весело получается:-D
     
  6. SHeh

    SHeh Новачок

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Киев
    Ну як же ж ваша ссилка http://dream-house.ua/jorkton-287-kv-m/ ? там дитяча спальня на 2 чоловіка + ще одна спальня з двоспальним ліжком.
     
  7. уматурман

    уматурман Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.788
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Киев
    извините, это я ошибочно понял ваше первое сообщение касаемо 2х санузлов на втором этаже, почему-то поняв, что второй санузел в детской ,а не на этаже (санузел в детской - это было бы забавно)

    а касаемо одного хозяйского санузла и одного для 2х других спален - это классное решение для домов большого метража.

    кстати, можете виртуально походить по этому дому с полной отделкой и посмотреть что да как. это один из домов, построенных нами в посёлке бизнесс-класса, где мы генподрядчик

    приятных вам впечатлений victory

    http://green-hills.com.ua/media/yorkton-3d
     

Поділитися цією сторінкою