Твердопаливний котел Heiztechnik HT 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Grik23, 1 лют 2012.

  1. Grik23

    Grik23 Новачок

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Черновцы
    Re: Відповідь: Re: Твердопаливний котел Heiztechnik HT 25 кВт

    нет сейчас топлю 110.
    НУ пожалуста в магазине сказали что 25 на 240 хватет,ето наверное 25 била в наличии и они подсунули((А теперь делай что хочеш,чтоже делать теперь продавать чтоли ,или пойти в магазин устроить скандал??кто что скажет?
     
  2. heiz777

    heiz777 Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    тернопіль
    Re: Відповідь: Re: Твердопаливний котел Heiztechnik HT 25 кВт

    краще попробуйте відбалансувати вентилятор 20120207_111430.jpg

    20120207_111450_1.jpg

    20120207_111509.jpg
     
  3. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    heiz777
    можете дати інструкцію по очищенню та балансуванню вентилятора турбіни у такому котлі:
    [​IMG]


    Grik23
    ну вот у меня дом полностью имеет 330 квадратов общей площади, как я писал ранее, из этого отапливается отопительной примерно 230 - мне сразу сказали что не меньше 30-ки! был бы мощнее из этой серии то я бы его купил только бы в люк подвала пролез.
    а газовый у меня вообще 50кВт стоит.

    110 квадратов он должен как "семечки щелкать"!
    щас я Вам скину номер телефона в личку монтажника который мне делал - попросите его посмотреть систему, датите пару рублей если он занят что бы уделил времени и он причину сразу выявит. я его работой очень доволен и многие смотрели - говорят что очень грамотно сделано, хоть мы еще не закончили.
    не пишу здесь номер телефона потому что не получал от него разрешения на разглашение.
     
  4. heiz777

    heiz777 Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    тернопіль
    турбіна у Вашому котлі така як на фото.Як такої інструкції немає,балансування йде на заводі але при транспортуванні(1500км)можливо щось змістилось.зателефонуйте і ми підкажемо як її правильно відбалансувати

    Добавлено через 1 минуту 8 секунд
    Котел 25кВт встані опалити ваш будинок тим-більш що він у Вас утеплений.Але для збільшення часу горіння краще коли котел мав би запас потужності
     
  5. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    heiz777
    цікавить в першу чергу як до того вентилятора добратися!?
    у інструкції написано що раз у пів року чистити лопасті, але як зняти верхню кришку не написано :( візуально тільки на задній площині я бачу гвинти і на панелі автоматики ( робочій а не інформативній ).
    щось мені не зовсім зрозуміло як Ви по телефону мені розкажете процес демонтажа, про балансування то вже друга справа, у мене все працює задовільно у цьому плані.


    Сьогодні знову почав експерементувати з вугіллям, зробив вже так :
    ряд дров, 5 см вугілля і так три рази.
    дрова не зовсім сухі - кинув те шо було під руками, вже на вечір напилю сухого дуба.
    отже пішло пів відра від водоемульсії вугілля, вже майже 3 години горить і дрова до половини топки виглядають, вугілля десь на дно впало мабуть бо не видно.
    температура на котлі 70, в батареї 60 - так після вимкнення турбіни температура росте до 78 ще :)
    якщо получиться розтягнути час до 8 годин то я буду вважати експеримент вдалим але щось мені здається що на цей раз я дав мало вугілля.
     
  6. heiz777

    heiz777 Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    тернопіль
    на передній панелі вгорі є дві пластикових заглушки.під ними є саморізи і на задній (без заглушок)
     
  7. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Відповідь: Re: Твердопаливний котел Heiztechnik HT 25 кВт

    Не раціонально намагатися збільшити час горіння котла, за рахунок збільшення потужності котла. Особливо в класичних тп котлах.

    Для ELEfant. При одинакових умовах, піролізник економніший (на 10-20%). Це досягається за рахунок іншої конструкції котла. В класичних тп котлах зона окислення знажодиться на руштах (3-5см). Продукти згоряння (со2, со та інші) проходять крізь паливо, яке лежить на зоні окислення, і со2 відновлюється до со з поглинанням тепла, а це хімічний недопал. Особливо це загострюється при недостачі повітря (тління). ИМХО.
     
  8. heiz777

    heiz777 Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    тернопіль
    В котлах Heiztechnik присутня вторинна система допалювання газів.Тобто крізь повітряні форсунки проходить потрібна кількість кисню що виправляє "хімічний недопал"
     
  9. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Відповідь: Re: Твердопаливний котел Heiztechnik HT 25 кВт

    Якщо не помиляюсь, котли Heiztechnik працюють на старт-стопі. У фазі стоп повітря не подається, як первинне так і вторинне.
    ИМХО, при контакті газів з стінками котла, вони охолодяться і не окиснюються, а при такий подачі вторинного повітря це відбудеться.
     
  10. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    збільшив час горіння до 5 годин при таких умовах - дрова з невеликою кількістю вугілля.
    дрова в таку погоду і температурних параметрах котла згорають за 3 - 3.5 години.
    завтра більше дам вугілля, на ніч не хочу експеремнтувати, тим більше що передають знову -20 на ніч.


    дякую - подивлюся.
    доречі цих заглушок у мене немає - загубили коли котел везли мені :(
    ще питання, цей отвір:
    [​IMG]
    може з часом засоритися і як його чистити якщо буде потреба?
     

Поділитися цією сторінкою