Твердопаливний котел Heiztechnik HT 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Grik23, 1 лют 2012.

  1. heiz777

    heiz777 Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    тернопіль
    щоб було якісне спалювання на вугіллі потрібно змінити настройки котла(збільшити подачу повітря)
     
  2. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    збільшував аж до максимуму.
    сьогодні так і не вийшло розігнати котел на вугіллі з верхнім розгоранням - заклав дрова і буду чекати поки він вигорить бо таку массу розжареного вугілля вже не витягнути звідти.
    я і так з цими експериментами хату вистудив а на вулиці вранці було -26

    не перший раз вже переконуюсь що менеджери та інші представники торгових представництв знають тільки теорію а на практиці як правило робота м'яко кажучи відрізняється.

    Добавлено через 10 минут 2 секунды
    по паспорту у нього вихлоп до 250 градусів.
    а це нормально що стільки тепла вилітає у трубу?
     
  3. heiz777

    heiz777 Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    тернопіль
    не перший раз вже переконуюсь що менеджери та інші представники торгових представництв знають тільки теорію а на практиці як правило робота м'яко кажучи відрізняється
    якщо це "камінь в наш город" то Ви напевне не правильно мене зрозуміли.якщо є можливість і бажання то будь-ласка перезвоніть.
    0503903980
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    а ви подивіться ККД котла? вихлоп у 160С заявлених виробниками зустрічав лише у піролізних котлах. надіюсь завтра заберу термометр і зроблю заміри у заказчика. ну і відпишусь! пам"ятаю десь читав, що якщо вихлоп менше 160 щось не добре чи то котлу, чи то комину, не пам'ятаю!
     
  5. ELEfant

    ELEfant Майстер

    Повідомлення:
    230
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    Западная Украина
    комину, якщо він цегляний.
    у тестя атмос 40кВт - вихлоп холодніший, не заміряв але бачу по трубах - мої вже фіолетові а у нього як нові :)
    дані мого котла - http://www.heiztechnik.com.ua/ht.php температура вихідних газів 120-250

    Добавлено через 6 минут 38 секунд
    не конкретно у Ваш, я тут в Чернівцях багато питав у наших і відповіді "плаваючі", можливо Ваша фірма більше цих котлів продала, встановила, запустила і спостерігала що створило деякі практичні знання але у нас тільки продають а далі масти собі голову сам.

    дякую за номер телефона, передзвоню якщо буде потреба але зараз я ще експерементую з тим що маю, поки все не перепробую то не можу сказати що у чомусь не розібрався.

    це добре що я такий, що маю час з цим возитися, пробувати, експерементувати. але є такі, як казав мені монтажник, що хочуть щоб включив/завантажив і незаглядав 3,5,6,12 чи 24 години.
     
  6. heiz777

    heiz777 Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    тернопіль
    Для таких клієнтів які не хочуть заглядати до котла протягом 2-3 діб потрібно придивитись на котли з автоматичною подачою палива а не ручною.Ви правду кажете що добре що є такі як Ви.Тому що в нас мало хто переймається проблемами клієнтів.Внаслідок цьго клієнт сам тестує різні параметри .На скільки я зрозумів Ви купили в Теплоцентрі.На рахунок продажу то ми на ринку 3 роки,а по монтажу , підключенню та програмуванню наші працівники зможуть порадити Вам.В різних регіонах різні запитання(спалювання вугілля,пелет,дрова)
    Будемо раді відповісти на Ваші запитання
     
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    во блін!"гугл передивився,так і не знайшов якісь гости,чи загальні положення щодо мінімальних і максимальних температур вихлопу Т.П котлів!dntknw може хтось має?поділіться!
     
  8. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Відповідь: Re: Твердопаливний котел Heiztechnik HT 25 кВт

    Більшість виробників котлів тримають вихлоп 150 -220 С при мін. і макс. режимах відповідно +/- 10%. Все залежить від багатьох факторів: тяги димової труби, температури на вулиці...
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Твердопаливний котел Heiztechnik HT 25 кВт

    Є обмеження щодо мінімуму вихлопу для запобігання конденсату у комині, але це вимога для певного димоходу, а котел - чим менша температура - тим краще.
    Є обмеження по мінімальній температурі котла, для запобігання конденсування у котлі. І все. Максимум - також обмежується конструкцією димоходу, а не котла.
     
  10. Grik23

    Grik23 Новачок

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Черновцы
    .

    Попробую поменять айзбестовую трубу

    А ви где живете? в Черновцах?
    А как вам Атмос он пиролизний?сколько длитса одна загрузка?
     

Поділитися цією сторінкою