Як утеплити глиняні стіни?

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем stefik, 26 січ 2012.

  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Я не зрозумів зразу. Так це внутрішня стіна?
     
  2. Vitalych

    Vitalych Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    1
    ну, це не зовнішня стіна. це стіна між кімнатою і верандою (веранда не опалюється. холодно майже як на вулиці, хіба що вітру і снігу немає). стіна тонка (бл.20 см.) в кімнаті від неї холод. хочу утеплити з боку веранди (тобто з боку нижчої температури)
    якщо пенопласт для дерев*яної стіни не підходить, то чи можна вату і зашити гіпсокартоном?
     
  3. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Vitalych, Да приклейте пенополистирол и зашейте вашей вагонкой! И на этом все кончится. Веранда будет являтся буфером между улицей и комнатой от ветра и дождя.
     
  4. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    називається шуба. добавляється колер і отримується любий колір. можна розмисувати квадратами, а можна однотонне. в мене так хата зроблена. стіни правда дереваяні, мазані глиною на кінському кізяку. досить компфортно. таку фігню накидав на бетонне крильце замість плитки по боках. другий рік політ нормальний. а на хаті вже із 1985 року.
     
  5. Vitalych

    Vitalych Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    1
    а як таке?
     
  6. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Я может, что то пропустил. Или не внимательно прочел, думая о глиняной стене. Но даже так, у Вас есть куда ей дышать. А про остальное-позвоните и я постараюсь с Вами пообщаться подробней.:Hi:
     
  7. Vitalych

    Vitalych Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    1
    питання з приводу мінвати
    Pure One 37 RN минвата 2х50х1200х6250мм, 15м2
    тобто в рулоні 2 відрізи товщиною 50мм і довжиною 6м. питання - накладати 2 шари чи один? товщина 50 мм достатня?
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    яб дав 2 рази по 5 і стиснув то конструкцією до 8 см тобто иже з гіпсокартоном 9 см. але якщо на веранді не буває морозу то можна спинитись і на 5 см.
     
    Lukyan31 та Vitalych подобається це.
  9. Lukyan31

    Lukyan31 Майстер

    Повідомлення:
    146
    Симпатії:
    7
    Еще вариант Ursa Geo M11, так как дом глиняный, это более экологично, стены будут "дышать". Основной компонент -кварцевый песок.
     
    Останнє редагування модератором: 25 лис 2014

Поділитися цією сторінкою