Перепланировка нежилого ! спасайте

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем logger, 26 січ 2012.

  1. enigmamo

    enigmamo Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    львов
    Всім доброго дня ! По вашій рекомендації я звернулась у інспекцію ДАБК, але вся біда у тому, що перебіг цієї історії відбувається у м.Тисмениця, де вісі брати та сестри. На місце порушення виїхала інспекція, проте мене ж і винною зробили, бо піч у мене мурована не під наглядом комунального підприємства. Порушникам в акті визнали тільки факт демонтажу комину та зобовязали усунути зауваження , щоправда у акті не вказали які саме - лиш шепнули на вушко власникам переобладнання .
    В прокуратуру якщо звернутись, то історія буде та ж.Тут всі куми та свати.
    Ніхто не вникав чому чад повертався у квартиру,щоправда газ перекрили .
    Не знаю до кого ще йти.
     
  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Перепланировка нежилого ! спасайте

    Ну, тут можна лиш порадити самостійно відстоювати свою правоту.
    Факт незаконного демонтажу визнали - значить є зачіпка, домагайтесь відновлення комину. Якщо відсутня реакція місцевих контролерів то звертайтесь в область і вище. На закиди у ваш бік вимагайте документального підтвердження претензій, у нас наприклад до пічного опалення комунгосп не причетний, хоча я не знаю у чиїй власності ваш будинок, може вимоги й справедливі. У будь-якому випадку чим більше рухів тим ближче результат
     

Поділитися цією сторінкою