Газогенераторний котел

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Степанович1, 25 січ 2012.

  1. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Відповідь: Газогенераторний котел

    Без димососа робити такий пристрій не виправдано. При класичному перепуску буде диміти під час завантаження палива. Виключається людський фактор (забули відкрити/закрити пристрій) і залишилися без брів, або без димососу:):):)
     
  2. YuraSh

    YuraSh Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    UA
    Чого ж так категорично. Багато котлів успішно працюють з нагнітачем. Просто потрібно виконувати деякі правила під час завантаження. "Відключили нагнітач, привідкрити дверку, почекати для очищення паливника самотягою, відкрити дальше, підкинути" Котел складний механізм, для роботи з ним потрібно виконувати певні правила.
    Звісно при поганому димоході буде диміти в приміщення
     
  3. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Відповідь: Re: Газогенераторний котел

    Чим менша кількість пунктів, в алгоритмі дій, які повинен виконати користувач котла, тим менша імовірність виникнення нештатних ситуацій.
    Надув і димосос - це різні рівні комфорту і технологічності.
     
  4. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Думаю відповісти тут, бо ще розвідник розгнівається.
    Як видно по моїх постах вище, котел був заточений під димосос, але від початку побудови до закінчення котла пройшов рік.
    Чесно кажучи не мав довіри до димососів за 600грн, а за 1500 грн жаба дусила. Тому демонтував канал димогазів, і зробив класичний перехідний пристрій. Wpa 117 і комфорт еко.
    При завантажені дим потрапляє в приміщення, особливо коли не до кінця прогоріла закладка. Для мене це не критично, але відчуття неприємні. Особливо запах одягу. Це при димоході 8 м і ф159
    Верхня рамка дверей завантаження нижче криші камери завантаження на 5 см, але цього мало, ще б 5 см думаю було б веселіше.
    Що можу сказати... Хочу димососа...
    Зараз читаю свої пости і думаю, де послідовність?:) Наступний шахтний котел буде з димососом і каналом димогазів:)
     
    Vorfolomey подобається це.

Поділитися цією сторінкою