Газогенераторний котел

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Степанович1, 25 січ 2012.

  1. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Газогенераторний котел

    Справді хороший! :vo: rofl
     
  2. долина

    долина Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    долина
    чому усі роблять котли з водяною сорочкою, чим ускладнюють конструкцію. Невже не простіше змотати змійовик з мідноі трубки д-16 мм і встановити на вихід з котла у комин .Чим менше води тим швидше вона нагрівається( у 6 метрах 16 труби влізає 1 л води, якщо не правильно виправте, така приблизно кількість води в газових котлах). Тим більше що піролізник завжди працює в одному режимі, вирахувати площу каналу форсунки я думаю чим менша тим краще і довжину трубки!
    Що ми отримаємо? не буде ніякого конденсату в середині котла, ніякого ризику що протече, більшу температуру в топці, краще просихатимуть дрова у камері , швидше прогріватиметься система, зменшення вартості.
     
  3. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    И тем быстрее скрутит котел в бараний рог. Разве что кирпичный вариант.
     
  4. долина

    долина Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    долина
    лист бляхи 7 мм? не думаю
     
  5. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Не знаю что такое "бляха", но 7 мм - это 4 на внутреннюю сторону + 3 на наружную. Я делаю 3 на внутрянку и 2,5 на наружку. Мой первый котёл уже отработал два сезона с толщиной 2,5 на внутрянке и 2 на наружке и проблем не наблюдается.
    Идея интересная, но сложно реализуемая.
     
  6. долина

    долина Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    долина
    якщо Ви родився на Украні, то пора вже знати що таке "бляха" . Котел без водяної сорочки зварити з металу 7мм. Котел краще підійде для приміщення яке теж потрібно опалювати ( підвали, гараж). Тепло стінок котла для підвалу, а змійовика у систему водяного опалення.
     
  7. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Відповідь: Re: Газогенераторний котел

    Для себе можна реалізувати. Але потрібно футирувати як внутрішні так і зовнішні стінки, теплообмінник також можна винести за котел+ще один бункер загрузки=котел Благо:) Але на мою думку простіше знайти хорошого електрозварювальника...
     
  8. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    Ось відео http://www.youtube.com/watch?v=Q4x22q9meBU чогось подібного, що Ви хочите реалізувати, це я зробив щось подібне до піролізного котла то хочу сказати те, що температура на відстані десь 1 метра, що встояти важко така жара. То хочу сказати те, що котел встановлюється в котельні яка тоді буде температура в котельні якщо котел буде без водяної рубашки хоч і обкладиний цеглою, а коли є водяна рубашка то це все тепло забирає система опаленя. Яв цему не фахівець, але це моя власна думка. Дякую.
     
  9. долина

    долина Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    долина
    чому далі не просувались із котлом? це літнє відео?
    яка тоді буде температура в котельні
    котел можна обшити для конвекції і захисту, а підвал у мене 80м/кв є що гріти.
     
  10. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    Не просувався далі бо хотів тільки побачити принцип дії піролізного котла, і тому зробив цього котла якщо можна його так назвати, так це я літом його зробив. Котел планую робити ось весною, автоматику та надув вже купив, скоро поїду закуплю метал і вперед.
     

Поділитися цією сторінкою