Альтернатива чугуным батареям

Тема у розділі 'Радиаторы', створена користувачем Jorj, 23 січ 2012.

  1. Jorj

    Jorj Новачок

    Повідомлення:
    83
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Киев
    Я так понимаю этот метод отопления подключается к центральному отоплению? грубо говоря вместо батарей?:ravshan:
     
  2. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Приблизительно, так.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Альтернатива чугуным батареям

    відбір тепла від центрального опалення (ЖЕКівського) строго лімітований і нормується кількість ребер радіаторів у квартирі. Ви не маєте права збільшувати їх (ребер) кількість, тим більше міняти радіатори на щось інше. Якщо все-таки зробите собі так, тоді хтось напише скаргу і до вас прийдуть визначати межі заподіяних збитків з подальшою претензією на їх відшкодування.
     
    1 людині також подобається це.
  4. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Re: Відповідь: Re: Альтернатива чугуным батареям

    Ну, мне облом было отвечать, но придется... Сорри.
    Смысл устраивать теплые полы от центрального отопления? Как говорят - а зачем козе баян? Водяные теплые полы дают экономию до 40% за счет того, что тепло просто подымается к верху. Радиаторы же отопления нагревают воздух, который поднимается вверх, потом, остывая, опускается и снова попадает между ребер радиатора. Как бы подобие вихревых потоков(спецы меня поправят в терминах). Такой же принцип и у электрического ТП, но есть мнение, что не очень полезно находиться в электромагнитном поле, которое создают электро ТП. При подключении к центральному отоплению, кроме того, что сказал Voyutichi, еще и теряется смысл - нет экономии. ЦМВД.
     
  5. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Я согласен с капитаном-чугун лучше! У него энерция выше.И если уже стоит чугун то лучше не смыкаться-лишние вложения денег.А алюминий эфективный в отдаче ,но очень быстро остывает.Есть в математике уравнение +на-дает-.Так и здесь,вложиш деньги и потратил зря.Хотя я трачу и иногда проигрываю но не зря,познания стоят того.А насчет открыть шторы-как насчет теплых полов?Где точка?
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Альтернатива чугуным батареям

    Дед Хоттабыч, трохи важкувато робити досліди з водяним радіатором.

    Давайте зробимо експеримент.

    Відключаєте водяний радіатор (тимчасово). Замість нього тимчасово застосуємо електричний, 2 кВт цілком буде достатньо.
    Бажано ще би чимось вологість міряти, для грунтовності досліду.

    Тепер що будемо шукати: появу чи зникнення точки роси?

    Появу скоріше знайти, тому пропоную почати з неї (появи), хоч ніби Вас цікавить куди поділася точка роси.

    Ставите електричний радіатор на місце водяного, вмикаєте його. В кімнату заносите каструлю з киплячою водою, ставите посеред кімнати. Краще від каструлі з водою може бути вологе велике простирадло (це не важко, адже ми проводимо дослід :))

    чекаємо появи конденсату на вікні. Заміряємо температуру у кімнаті (і вологість - тоді взагалі все чітко буде).
    Переносимо радіатор під вікно і спостерігаємо за ним - чи буде щезати роса з нього.
    Якщо буде - тоді все нормально, можна перевірити коли вона появиться при радіаторі під вікном.
    Якщо не буде щезати - тоді провітрюємо кімнату і починаємо наново дослід, тільки радіатор ставимо під вікно, робимо заміри температури і вологості при появі роси і переносимо радіатор на місце водяного, чекаємо зникнення роси з вікна.

    Це ніби багато мороки, але всі переміщення можна швидше зробити, чим написати ось цей текст, тільки бажання необхідне для проведення досліду.

    Якщо все-таки ліньки - тоді просто поставити мокру шмату на підвіконник і подивитись за росою при двох позиціях радіатора. Якщо при вашому (під стіною) положенні радіатора роси на шибці буде менше - тоді дійсно, всі радіатори потрібно забирати з-під вікон..
     
  7. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Завтра отвечу!А как насчет теплых полов?При них у меня нет конденсата!А может давайте вместе проведем эксперемент? И завтра выложим результат Ваш и мой.И сличим.Пожалуй неполучится-у Вас!Вы теоретик!Но все Ваши доводы я проанализирую и если они меня убедят,я ими воспользуюсь и скажу Вам-большое спасибо!Насчет горячей миски с водой уже вижу-Окна сухие.Мало наверное.Ванную несмогу затащить.
     
  8. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    Re: Відповідь: Re: Альтернатива чугуным батареям

    :) Я борюсь с такими опытами...

    Кухня варим жарим...

    Занавеска на подоконнике - конденсат на стеклах (оС -20...-30 :O=-)

    Убираем зановески в штатное вертикальное положение и конденсат сам собой исчезает...

    Добавлено через 1 минуту 33 секунды
    :) ТП нет, только чугун ЦО...
     
    1 людині також подобається це.
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Альтернатива чугуным батареям

    Дед Хоттабыч, якщо у вас нема конденсату, то це тільки означає, що у вашій кімнаті сухе повітря. І аж ніяк не розміщення радіатора вливає на росу у якомусь місці, або наявність теплої підлоги..

    ага, я трохи теоретик, (тільки не академічний) це допомагає мені в практиці.

    Щодо "неполучиться": В мене є домашня "лабораторія" для такого досліду. І я його останній раз проводив сьогодні, об 15:00. :)
    Ця "лабораторія" - ванна кімната, де є тепла підлога, вікно з склопакетом і радіатором під ним.
    Так ось сьогоднійшній варіант досліду. Купалися у душі. Звичайно, на склопакеті роса. Зазвичай відкриваю вікно на провітрювання, роса щезає за 10 хв повністю.
    Відкрив вікно, через 15 хв заходжу закривати вікно - а скло дальше мокре. Я перевіряю батарею - батарея відключилась через достатню температуру у ванній кімнаті (термостат). Відкриваю термостат, через 10 хв вікно сухе.
    І це вже не перший рік, а купаються кожен день. Тому я вже маю достатній досвід спостережень за росою на склопакеті.. :)
     
    1 людині також подобається це.
  10. Jorj

    Jorj Новачок

    Повідомлення:
    83
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Киев
    Нет, такой вариант... Почитал немного про другой вид - более приемлемый
     

Поділитися цією сторінкою