Лазерные нивелиры и построители - отзывы

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем mirock, 7 кві 2009.

  1. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Результат мого вивчення теми (потратив кілька днів пошуків в неті ). "Навкруг - один китай". Навіть не сумнівайтесь. Купити пристойний рівень за 3-4 тис. грн. складно. Прилади розкручених брендів за такі гроші - це побутові пристрої для навішування полиць. При поломках ті ж самі "зелені" боші практично не ремонтуються або ремонт коштує 70% вартості нового рівня. Всілякі "спеціаллайзери" чи "омеги", котрі по описах на порядки функціональніші, є контробандними, тому на їх ремонт (оперативний, принаймі) годі й сподіватись. "Капро" можна сміливо віднести сюди ж. Коли остаточно "збився з пантелику", вирішив продзвонити сервіси по обслуговуванню лазерних рівнів-хто ж як не хлопці, котрі роблять постійно анатомію цьому чуду техніки, знають про нього все...Знайшов людину, яка давно займається сервісним обслуговуванням лазерних рівнів. В понеділок планую поїхати до нього в офіс і вибрати із трьох запропонованих варіантів той прилад, який себе добре зарекомендував, тобто рідко повертається після продажу на ремонт...
     
  2. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Саме розумне рішення.
     
  3. ghost_lv

    ghost_lv Майстер

    Повідомлення:
    112
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Львів/Наварія
    взяв для побутових цілей alfa alnl-01 - в принципі задоволений, в ремонті приватного будинку вже не раз виручив
    отакий http://kupi-drel.in.ua/index.php?route=product/product&product_id=269
    Китай китаєм, зібраний кривенько, але на восьми метрах рулеткою похибки я не наміряв (ставив нівелір в 2 положення і порівнював ближню і дальню точки.

    Магазин по ссилці - несерйозний :)
     
  4. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    :Hi:
     
  5. 1Hanter

    1Hanter Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    киев
    Що купили?
     
  6. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    відповім після 21 години...
     
  7. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    ... Мені було запропоновано три варіанта. Третій (АDA) я зразу ж відсунув, тому що він виходив за межі мого бюджету. Залишилось два FOIF. Це китайці привезені з Польщі. Логічно було б придбати дволінійний за 3300, але я спокусився на 3-лінер за 4200 - модель LX21OT. Вчора включав кілька раз, тому поки що нічого суттєвого сказати не можу. Приємно вразила вага приладу-виявляється є такі, що зроблені із металу...
    Довго спілкувались з майстром, він організував для мене "лікбез". Тепер мені стало зрозуміло, що потрібен ще один лазер для роботи із стелями. Вартує такий "кубік"від 1 тис. грн. Але це пізніше... Якщо хтось захоче скористатись моїм "алгоритмом" придбання рівня-не пошкодує. Навіть якщо купувати будете в магазині, інформація від спеців не буде зайва. Телефон мого продавця 0500730670. Зовуть Віталієм. Офіс (сервіс) в районі м. Позняки. kon
     
  8. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Ви не помилилися з назвою приладу? Гугл такої назви не знає. Може що підкажу по роботі з стелями, але мені треба зрозуміти, що за прилад.
     
  9. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    я придбав маловідомий китаєць. Якщо не полінуюсь, завтра після роботи виставлю фото.
    Що стосується роботи із ГКЛ стелями. то є компактні ті ж боші. розміром із кусочок мила. котрі дають лише горизонталь. приліпив під саму стелю і "гуляй" . Мені дуже сподобалось...
     
  10. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Я починав робити стелі з досить великим лазером який не був розрахований для роботи з стелями, але був досить точним.
    Невелике удосконалення дозволило працювати ним. Як для мене, то точність для стелі не остання характеристика у лазера. дешеві, як думаю, будуть значно біль не точними.

    До того ж не розумію, навіщо підіймати лазер досить близько до стелі.

    Луч на відстані п'ять, сім, і навіть десять сантиметрів і все чудово робиться.
     

Поділитися цією сторінкою