Погано гріє тепла підлога

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Maximus123, 19 січ 2012.

  1. Инсталятор

    Инсталятор Новачок

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Re: Відповідь: Re: Погано гріє тепла підлога

    Можливо й неправильно, якщо є якісь секрети, то поділіться. Але мені чомусь здається, що справа у психології споживачів. RTL ставиться на звороті і при досягненні заданої температури циркуляція припиняється і тепла підлога охолоняє, люди починають хвилюваться, а інколи, коли довжина петлі близько 100м циркуляція самостійно не відновлюється. Тому на малі площі типу ванної кімнати я їх взагалі не ставлю, якщо в системі 60-65С, температура підлоги в 35-38С в приміщенні де перебувають мало часу не є катастрофічною, та й скарг не було. А для великих площ з комбінованою системою опалення, тільки змішувальні вузли. Був у практиці один будинок, 2 поверхи, загальна площа десь 160м2, опалюється тільки теплими підлогами, котел навісний, Habitat 24кВт, ніяких додаткових насосів і змішувальних вузлів, все працює з 2004 року, власник задоволений, пдлоги в кімнатах покриті ковроліном і ламінатом.
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    колись читав тезу одного з форумчан;автомобіль на трьох свічках також працює,та це не значить,що це правильно!
     
    vodnar подобається це.
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Погано гріє тепла підлога

    зараз знайду допис.

    Добавлено через 5 минут 36 секунд
    ось ця тема https://krainamaystriv.com/showthread.php?p=58923#post58923, допис №4.
    Якщо будуть питання - задавайте.

    У мене прекрасно все гріє, і малі, і великі площі. Правда перепад по температурі буде вищи від схеми з окремим підмішувальним вузлом. Мене це задовільняє, особливо коли порівнювати в розрізі "ціна-якість роботи".

    Якщо вас цікавить моя схема використання, то вона представлена у пості https://krainamaystriv.com/showpost.php?p=171720&postcount=511 теми https://krainamaystriv.com/showthread.php?p=171720#post171720
     
  4. Djon

    Djon Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Днепропетровская обл.
    По моему у Вас большая нагрузка на систему отопления, т. е. вода охлаждается уже в ванной и до кухни тепло не доходит. Необходимо либо разделить контура на ванну и кухню отдельно, либо уменьшать теплопотери в ванной ( в подвале или что там у Вас), либо увеличивать скорость на насосе.
    А расход газа, батенька, это из-за теплопотерь Ваших помещений, а не из-за плохой работы теплого пола.
     
  5. Maximus123

    Maximus123 Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Відповідь: Re: Погано гріє тепла підлога

    Дякую. буду утеплювати і підлогу і стіни. по моїх розрахунках тепловтрати приблизно 8-9 квт на 32 м.кв.
     
  6. Djon

    Djon Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    82
    Адреса:
    Днепропетровская обл.
  7. vodnar

    vodnar Підмайстер

    Повідомлення:
    65
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівненська обл
    якщо можна і вставлю своїх 5 копійок

    - у вас неправильним методом(змійкою) положена труба(як на 100м/п- це дуже багато)!
    потрібно було класти уліткою(чергувати гарячу трубу з холоднішою) - і температура по всій площі була б рівномірною

    я думаю вам допоможе лише додатковий циркуляційний насос!
     
  8. moderno

    moderno Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Кривой Рог
    Если я правильно понял теплый пол работает от термоголовки.Термоголовка расчитана максимум на 10 кв.м.(50-60м трубы)
    Снимите термоголовку.
     
  9. kot1971

    kot1971 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Здрасти. назрел вот такой. вопрос нужен совет. есть водяное отопления. стоин котел газовый без насоса. насос стоит рядом. все работает ок. но вот зделал на кухне теплый пол 55 метров трубы 15 диаметр. 12 квадратов комната. ну и вот подключил а вот и проблема. насос не прокачивает теплый пол. что делать? можно ли установить еще один насосна теплый пол .?не будут ли они ну тоесть два насоса мешать один другому.?спасибо за ответы. не пинайте если что
    нас.jpg
    может что я не так сделал подскажите пожалуста.как исправить ????
     
  10. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Snap 2013-09-15 at 15.02.19.jpg Snap 2013-09-15 at 15.02.19.jpg
    Так як система у вас схоже змонтована з труб великого діаметру,то насос качатиме там де менший опір.Тому підлога в кухні грітися не буде.Для цього потрібно придавити подачу на інші приміщення.Сам був зіткнувся з такою проблемою. Вирішилося встановленням такого насосу, з підключення його через кімнатний терморегулятор для котла(як варіант).
     

Поділитися цією сторінкою