Я мог бы взять на работу 12 человек, но не буду.

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем mirock, 17 січ 2012.

  1. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Я это и имел ввиду. За это и практикую это. Есть партнер - нет головной боли.
     
  2. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Re: Я мог бы взять на работу 12 человек, но не буду.

    Були пани, були і при соціалізмі, були і мажори, їх діти.
    І далеко не всім простим людям жилось набагато краще.
     
  3. Илья Гут

    Илья Гут Прораб

    Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    327
    Адреса:
    Чернівецька обл.
    Re: Відповідь: Re: Я мог бы взять на работу 12 человек, но не буду.

    Ключове "з такими правами".У простих людей була впевненість у завтрашньому дні і в тому, що не залишать без допомоги в важкий час.
     
  4. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Я мог бы взять на работу 12 человек, но не буду.

    Права в радянських "панів" були і "крутіші"
     
  5. Илья Гут

    Илья Гут Прораб

    Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    327
    Адреса:
    Чернівецька обл.
    Приведіть приклад масового і безкарного(як тепер, у кожному районі)"князювання".
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Я мог бы взять на работу 12 человек, но не буду.

    та менше з тим.

    Мене ось постійно муляє, коли чую "нема роботи, мало платять" і тому подібне.
    Ціле місто людей сидить і чекає, поки хтось покличе щось робити. Суцільно наймити..
    Мало з того, нарікають, що нема багатооплачуваної роботи за наймом..
     
    2 користувачам це сподобалось.
  7. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Re: Відповідь: Я мог бы взять на работу 12 человек, но не буду.

    Мене аж іноді злість бере від цієї фрази - роботи повно - постійно знайомим підкидую різні варіанти. Варіанти є, ЗП плотять хоч не високі, але більш-менш нормальні, а от те що ці "трударі" робити щось не дуже й то хочуть і крапка.
    Всі чекають, що їм просто з неба запропонують халявну роботу за золоті гори... от тільки дарма.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Я мог бы взять на работу 12 человек, но не буду.

    це не зовсім так. 1980 рік, 20 рублів пенсії. Це я про свою бабцю розказую. Пенсія - не її, а отримувалась з залізниці, яку недоотримав мій дідусь (помер скоріше). Бабусин другий чоловік ніякої пенсії не мав. У пенсійному віці тримав кооператив, платив за нього податок, хоча і не сильно мав прибуток.. Так приїхали до нього і заставили припинити кооперативну діяльність, це ніби ганьбило радянську владу серед знайомих дідуся.
    А скільки по селі просто бідували? Городу нема (бо не у колгоспі працюєш), худоби, птиці - не можна тримати, позаяк її треба годувати, а як ти не маєш (землі) з чого годувати - значить годуєш з краденого (у колгоспу), отже ти злодій.
    Розпач просто.. Але люди жили і не скиглили, що мала зарплата (або і взагалі нема).
    батько молодий, пробує збудувати свою хатинку (7х8 м) з дерева - йому на зарплату - облігації позики з погашенням через 25 років.. Ну "дуже добра" впевненість у майбутньому..
     
    2 користувачам це сподобалось.
  9. Илья Гут

    Илья Гут Прораб

    Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    327
    Адреса:
    Чернівецька обл.
    Voyutichi Ви пишете про якісь виключення.А я стверджую що соціальний захист трудового народу в СССР був кращий ніж тепер,про що свідчили хоча би, більший середній вік життя і приріст населення
     
  10. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Город жил, деревня загибалась. Потверждаю слова Воютичи. Предки жены с Матвеев-Курганского района. Жили в сад-базе, яблок не видели. Свои деревья не сажали, потому что налог нужно было платить деньгами, а денег не было. А за сорваное яблоко можно было и на колыму угодить... И вообще страшные вещи творились. Не хочется и писать об этом
     

Поділитися цією сторінкою