Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого поліетилену?

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем тарас 79, 16 січ 2012.

  1. murava

    murava Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Львов
    Re: Відповідь: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого поліетилену?

    Одинаковы они, что герц, что джакомини ... Эпоха их новизны, я думаю, прошла ...
    Подделки есть, никак не отличить - китайцы все умеют очень неплохо делать. Страховаться только продавцом.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого поліетилену?

    Я з герцом працював, за 10 років - ні одного нарікання.

    Добавлено через 3 минуты 22 секунды
    пс. підробляють не саму трубу, а просто використовують у своїй назві слово подібне до герц у різних подібних буквосполученнях. Останнє попадалося: етикетка від хенко, але замість "хенко" написано "герц"
     
    1 людині також подобається це.
  3. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого полі

    Так і є, РЕ-Хс. Думаю зі стяжкою точно нічого не буде :)
     
  4. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого полі

    Так і є, РЕ-Хс. Думаю зі стяжкою точно нічого не буде, аби з трубами все було гуд :)
     
  5. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого

    За трубу будьте спокійні, ще не зустрічав монтажників, заказчиків, які б нарікали на якість труб систем; КАН, РЕХАУ, ТІСІ. Те що вони при монтажі різні по зручності - факт, а якість труб - стабільно висока.
     
  6. тарас 79

    тарас 79 Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    украина
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові ч

    А Вам особисто, з якою трубою найзручніше працювати
     
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Які краще труби для теплої підлоги - металопластико

    по зручності перевагу надаю ТІСІ,та поскільки я живу в регіоні де заказчики не грошовиті то роблю перевагу на КАН,якість хороша,та й дешевше обходиться.а так в місті я один монтую системи з натяжним кільцем.є декілька монтажників які час від часу звертаються по інструмент.в основному всі сидять на PPR!!!
     
  8. тарас 79

    тарас 79 Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    украина
    Відповідь: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого поліетилену?

    Іван 55555, вітаю з іменинами!
     
  9. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Re: Відповідь: Які краще труби для теплої підлоги - металопластикові чи з шитого поліетилену?

    дякую!!!якщо чесно не очікував на форумі отримати вітання!!!приємно!!!до речі!сьогодні перезвонили 4 колишніх заказчика,також привітали,не думав(коли починав займатись опаленням,і був ще профаном в цій справі),що це так приємно,коли тебе пам"ятають,і звонять лише з привітаннями,а не з претензіями:-D.чого і всім бажаю.beer
     
    1 людині також подобається це.
  10. Snussik

    Snussik Майстер

    Повідомлення:
    290
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    Черновцы
    Многие т.наз. цивилизованные страны давно уже переходят на полибутилен.
     

Поділитися цією сторінкою