Штукатурка газобетону

Тема у розділі 'Штукатурки, шпаклевки, клея', створена користувачем lvivtelecom, 2 січ 2012.

  1. mishatoda

    mishatoda Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    ну вони по суті рівні, а ось де перекриття з першого на другий поверх, там є перепад, бо як перекриття зробили то знов розибку робили і знову на розчин ставили, ось там якось так і получилось шо почало зубити, коли вони перший ряд ставили мене не будо, прийшов уже на пятому ряді і побачив то шо там на одній стороні у них шось іначе получилось , ось на одній стороні є зуб близько 1-1.5 см, ось його і хочу вирівняти, плюс на верху ліпили в стіни разні кусочки вирізаі вздовж і в поперек, плюс по всьому будинку у мене несущі колони, вони колони хоч і старались заливати нормально але сила бетону бере своє і їх немного але теж на 1-1.5 см вздуло , то я і рішим ніж буду зараз все різати, то краще обліплю ватою то і "тіпа тепліше буде" і краще по виду) плюс один виступ хочу ще клінкерною цеглою обікласти)
     
  2. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    то у вас, як я зрозумів, панелі перекриття монтували, а тепловий мостик у цьому місті, як ви ліквідували?

    ось тут я взагалі в "прострації", намагаючись візуалізувати картинку, вибачте, але нічого не зрозумів.

    не забувайте, що клінкерна цегла паронепроникна.
     
  3. mishatoda

    mishatoda Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    ну ми спочатку мурували а потім колони заливали, ось як їх заливали, опалубку ставили ззовні прикріплюючи до до газоблока і в середені на дошку вз язували але хоч в колонах і пінопласт ставили все рівно де не де, 1-2 см виходить битон наружу, то зараз мені придеться зрізати колони до газоблока або вирівняти будь які нерівности, перехід на другий поверх, колони і т.д ватою, то я рішив шо ватою краще, може і помиляюсь але так задумав) є старе фото де лише 1 єтаж http://i072.radikal.ru/1511/ed/48ae0e667416.jpg
    по поводу клінкера знаю, а якшо не цеглою а лише плиткою під клінкер? хоча в клінкета там походу взагалі паропроникності мало) тоді який варіант підсказати можете? невже тільки короїд іншим кольором шоб виступ виділявся*? )
     
  4. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    хоча вже і пізно говорити, але хто вас надоумив на таку технологію? По-справі - як ви перев"язували "колони" зі стіною, чи є взагалі армування ГБ кладки, та яке. Так тепер дійсно тільки зовнішнім облицюванням можна спасти ситуацію, мінвату 150-180 кг/м.куб+сітка+короїд. Але це ж шалені гроші...

    деколи роблять "фігури" пінопластом, потім армують сіткою+клей. Можна зробити таке саме з мінватою і виділити іншим кольором.
     
  5. mishatoda

    mishatoda Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    так а взагалі який смисл з армування газоблоку якшо він взагалі не несущий, я міг взагалі зробити колони, потім перекриття, а після уже муровку зробити..смисл армування ГБ.
    По поводу фігур, ну ще небачив того про що ви говорите з ватою, пінопластових бачив багато..
     
  6. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    можливо, але я не замітив на фото: як "колони" зв"язані з фундаментом, та з верхнім рігелем-армопоясом, який розмір та як він армований, чи розрахований він на нагрузку плит перекриття

    за рахунок щільності мінвати з нею можна працювати так само, як і з ППС
     
  7. mishatoda

    mishatoda Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    а з чого ви взяли шо там плити перекриття? там монолітне перекриття 15 см, з двома слоями арматури перший з кліткою 15 ссм а другий верхній з кліткою 30 см.
     
  8. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    це вже не так суттєво, як ви утеплили торцову частину монолітного перекриття?
    і все-таки на що опирається монолітне ЗБ перекриття?
    взагалі каркасне ЗБ будівництво з заповненням проміжок ГБ використовують у багатоповерховому будівництві, для приватних 1-3 поверхи у ГБ марки 500 достатньо несучої здатності
     
  9. mishatoda

    mishatoda Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    утеплив так як і колони.по поводу несучості знаю але всерівно хотів так на випадок перепланіровки і т.д. плюс рядом ріка. ну щоб було міцніше одним словом
     
  10. Lukyan31

    Lukyan31 Майстер

    Повідомлення:
    146
    Симпатії:
    7
    Доречі повністю згодний - з мінватою взагалі що завгодно можна робити.
     

Поділитися цією сторінкою