Хочу токарный станок - принимаю советы

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем mirock, 29 гру 2011.

  1. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    Якщо станок вироблено в ростові то ціна нормальна, а якщо в Дубно то ціна має бути 500 у.о.
     
    satok подобається це.
  2. Рус Укр

    Рус Укр Майстер

    Повідомлення:
    90
    Симпатії:
    33
    Я навіть не уявляю що потрібно робити на цьому станку щоб він себе окупив.Ну доларів 300 -400 ще можна біло б ризикнути .А взагалі то шукайте знайомого токаря .За 10 доларів він вам і провірить і вердикт скаже))))І ще одне .Не може бути ніяких нових станків такой серії, але можуть бути у пристойному стані .Взагалі то на таких станках богато не зробиш для конструювання наприклад саморобних машин.
     
    Останнє редагування: 9 лип 2016
    satok подобається це.
  3. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Та я не розраховую на те що він мені окупиться бо виконувати платні роботи я не буду бо не вмію.
    Хочу взяти собі щоб повчитися ,а саме більше через те що місцевих токарів вже замучився просити-благати
    виточити як мені треба якусь втулку чи шпильку.

    Тут ви якби трошки вгадали ,ремонтую скутери ,та й десь до своєї машини треба буде.
     
  4. ЛеоНИК

    ЛеоНИК Підмайстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Киев
    Поясніть будь ласка в чому різниця. Сам шукаю собі станка, до всього дослухаюсь.
     
  5. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    Кажуть таке, що ростовські верстати трохі кращі за геометрією. Тобто в них меньше скривлених елементів. Але в будь якому разі, для професійного зростання в токарній справі дубенській верстат може дати більший досвід.
    Не переймайтися тим занадто, бо і з верстатами покращеної точності проблем виникає не меньше. Верстат це інструмент і те як він працює залежить від потреб господаря.
    До того ж зараз на ютубі все більше відео з оглядами і ремонтами різних марок верстатів. Можна заздалегідь побачити те з чим доведеться стикнутися. Побачити методи ремонту і інструменти. Побачити чим вимірювати і як це робиться. Дуже інформативні відео. Яких ось 5 років тому такої можливості не було.
     
    Останнє редагування: 6 лют 2017
  6. ЛеоНИК

    ЛеоНИК Підмайстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Киев
    А яка може бути альтернатива при вартості до 1000у.о. з такою базою?
     
    Останнє редагування: 6 лют 2017
  7. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    Іноді проскакують на сайтах верстати такого класу промислові 16у03п/ 16у04п.
    Кітайці також попадаються б/к .
     
  8. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
  9. ЛеоНИК

    ЛеоНИК Підмайстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Киев
    Дякую, вибір ускладьється. Думав тв-4 то моє, а зараз вже і не знаю. Колись на базі станіни та супорта тв-16 зробив самопала без самохода, так що досвід маю. Потрібно щось універсальне, щоб і тормоза можна було проточити, щоб і в гаражі місце залишилось. Чи може підняти бабки на тв-4 на50-70мм та добавити колесчат в гітару? Хочеться і різьби різати. От такі в мене муки вибору. Ще раз дякую за участь в моїй долі.
     
  10. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    Ну, коли так то варто шукати щось краще за ТВ. Бабкі там піднімати не варто, бо там ще з якістю чавуну проблема - дуже зношується , м'якій.
    Періодично проскакують гідні верстати, але треба постійно слідкувати за сайтами з продажів. Добрі верстати іноді за годити продаються.
     

Поділитися цією сторінкою