Хочу токарный станок - принимаю советы

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем mirock, 29 гру 2011.

  1. Лис Ник

    Лис Ник Майстер

    Повідомлення:
    257
    Симпатії:
    72
    Адреса:
    г.Ровно

    Всетаки школьник маловат немножко да и соотношение цена/возможности не лутьшее... Но сравнимо с китайцами конечно лутьше
     
    Vovik07 подобається це.
  2. AKC147

    AKC147 Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    16
    мой станок стоил 3 года назад 4400гр. сравните со школьником требующим ремонта !!!
    Сегодня появилась еще одна проблема : приводной клиновой ремень шир.5мм дл.300мм.
    старый растянулся и проскальзывает. Пробовал от швейных машинок-ширина есть только 6мм.
    Вроде мелочь, но при работе ремень проваливается в шкив т. е. становится на ребро. У фирмы продавшей станок ремней нет.....
     
  3. Лис Ник

    Лис Ник Майстер

    Повідомлення:
    257
    Симпатії:
    72
    Адреса:
    г.Ровно
    Я немножко не про то у меня станок 1Е61ПМ и купмл я его за 8000грн но это совсем другой вариант вес всетаки 1500кг межцентровое 700мм да и патрон у меня на 200мм, а школьник всетаки немного ограничен в возможностях
     
  4. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    mirock, Посмотрите на сайте Мастер Сити-там один мастер с Питера описывал свой станок токарный,достоинства и недостатки. По моему у него китайский станок без тумбы. Спишетесь с ним, узнаете подробности. Попытаюсь найти тему.
    --- добавлено: 21 дек 2013 в 19:57 ---
    Тема называеться: Мои станки и работа на них . Форум Мастер Сити
     
    Останнє редагування модератором: 12 лют 2014
  5. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Став перед вибором,хочу купити станок ,для домашніх потреб.
    Ось знайшов цю тему ,та бачу давно ні хто тут нічого не пише.
    Як думаєте такий підійде Для власних потреб Модель токарного ТВ-6 М? правда ціна за нього 800 дол.
     
  6. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    На мою думку тв-6, тв-4, тв-7 - то все учбові верстати. Проблема в чавуні з якого вони відлиті. Той чавун низкої твердості, скоро зношуеться.
     
    satok подобається це.
  7. Рус Укр

    Рус Укр Майстер

    Повідомлення:
    90
    Симпатії:
    33
    Дивлячись які потреби
     
  8. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Ну станок позиціонують як майже новий,а я чесно то і буду вчитися,бо пам'ятаю,за станком стояв один раз точив клин до педалів від ровера, ще в школі.
    А мені треба біля хати станка щоб якусь дурничку виточити,бо вже задовбався місцевих токарів просити.
    Та от думаю чи не задорого хочуть,бо боюся заплатити гроші а купити якесь барахло,а взяти перевірити не маю кого і сам не знаю на що дивитися.
     
  9. Рус Укр

    Рус Укр Майстер

    Повідомлення:
    90
    Симпатії:
    33
    Хай при вас хазяїн виточе болт на М 20 або хоча б шпільку довжиною 100 мм і гайку до нього це і буде мінімальним тестом
     
    Останнє редагування: 8 лип 2016
    satok подобається це.
  10. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    хазяїн такий токар як і я :),каже що станок батька якого вже немає,а він(батько) придбав його новим.
    А по ціні 800 доларів то нормально за такий станок?
     

Поділитися цією сторінкою