Підлога у туалеті "хрущовки"

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем nissal, 18 жов 2010.

  1. nissal

    nissal Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Київ
    доброго дня!

    панове, підкажіть, будь ласка, як облаштувати правильно підлогу під плитку у туалеті, виправте, де я не правий.
    почав міняти старий унітаз і вирішив зробити все правильно.. щоб довго не розповідати, скажу, що викинув все, що було на підлозі раніше: тафту, 2 шари плитки, цемент, трамбований пісок, очистив усе до плити.
    тепер різниця висоти з коридором складає сантиметрів 15-17 (увечері виміряю, напишу точніше).

    Я запланував таке: зробити 2-3 шари гідроізоляції (церезит цс-65); зтяжкою пролити 10 см "чорнової" висоти (сілтек ф-20 ); ще близько 1.5 см додати саморівняючою сілтек ф-50. далі грунт, клей і плитка. Матеріали вже закупив.

    Запитання такі:
    1. чи правильно я обрав стратегію і матеріали?
    2. чи не заважка буде така стяжка для перекриття? (вага усіх сумішей близько 250 кг усього на 1 кв.м.)
    3. між плитою перекриття і (під) стінами подекуди є дірки - довгі й не високі (вздовж стін висотою близько 5 см), а під порогом (і коробкою дверей) - пустоти. як найкраще позбавитися цих дірок (гіпс/алебастр, попередньо набивши наповнювачем? опалубка з дощечок??) і підготувати площини під нанесення гідроізоляції?
    4. з гідроізоляції маю зробити "басейн" по всій висоті стяжки, тобто, і по низу стін?
    5. чи можу я викрутити чавунне "коліно", яке йде із трійника стояка й підіймається у бік дверей під кутом близько 45 град. й замінити його гофрою? (це дозволить поставити унітаз трошки ближче до стіни) як це зробити?

    нагадаю габарити туалету у "хрущівці": 118х78 см., 0,92 кв. м.
    зараз ще спробую якось фоти втиснути, хоч я новенький тут, за правилами - навряд ).

    заздалегідь дякую за відповіді!
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: підлогу у туалеті "хрущовки"

    nissal, нема потреба робити 15 см кількашарового бетону. Достатньо 5 см зверху. Решту 10 см заповніть пінопластом. Так дешевше, скоріше і легше. Не думайте, що пінопласт годиться тільки для підлоги з підігрівом. У хрущовці він також добре працюватиме. Дірки (які там у вас є у приміщенні туалету) краще заліпити цементним розчином, я сумніваюся, що ці дірки навмисне залишені для якоїсь вентиляції.. хоча всяке буває.
    Заліпіть дірки, постеліть пінопласт, потім зробіть грамотно гідроізоляцію (мембран для гідроізоляції можна вже знайти), лийте 4-5 см стяжки з запасом по висоті під покриття. Звісно, перед цими роботами бажано надійно зробити каналізаційний стік і підвід води до унітазу. Я би так робив.
     
    1 людині також подобається це.
  3. nissal

    nissal Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Київ
    Re: Відповідь: підлогу у туалеті "хрущовки"

    дякую! чи буде правильно після заліплювання дірок під стінами замість мембранної гідроізоляції все ж використати куплений церезит, обмазати ним у кілька шарів об'єм залиття, а потім вкласти пінопласт й залити його?..
    який використовувати пенопласт? якоїсь певної марки? чи не помнеться він в процесі експлуатації?
    цементний розчин для заліплення дірок - можна використати розчин для заливання підлоги чи готувати якийсь певний? тоді який рецепт? чи купити ще щось?

    ще раз дякую за увагу й поради!
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: підлогу у туалеті "хрущовки"

    nissal, у Вас стільки простих питань.. :)
    Орієнтуйтесь на достатню якість за помірну ціну. Матеріали повинні бути якісні в першу чергу. Нема потреби мастити все церазітом, а потім класти на нього пінопласт. У цьому випадку церазіт - це марнотратство. Ізолювати потрібно до пінопласту (передбачаємо, що волога буде рухатися з вашого приміщення до сусідів), а сам пінопласт не потрібно поміщати у "мішок" з гідроізоляції.. Краще хай потихеньку висихає "вниз" при втраті щільності гідроїзоляції над ним. Краще мембрана. Не знаю, наскільки стійкий ваш будинок (та і характеристики церазіту також не знаю), але у такому багатогранному приміщенні як туалет завжди знайдеться місце тріщині у твердій гідроізоляції церазітом. ТОму краще мембрана. А церазіт віддайте в магазин, або комусь відпродайте.
    Дірки замастіть звичайним будівельним розчином піску на цементі. 8-10 частин піску на 1 частину цементу, буде достатньо..

    Добавлено через 3 минуты 39 секунд
    беріть із спресованих горошків. Об'ємною вагою 35 кг/м3. МОжна 1 25 взяти, якщо на вигляд щільна і не розсипається. У мене стоїть 25 вже 3 рік, плита товщиною 5 см не просіла ні на 0,1 мм..
     
    1 людині також подобається це.
  5. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    206
    Re: підлогу у туалеті "хрущовки"

    Я делал полы в санузле хрущевки таким образом. Снял старый унитаз, тафту и керамическую плитку, затем выровнял все цементным раствором и смесью СМ 11, и постелил керамогранит, тоже на СМ 11, после этого, установил унитаз, правда, с выпуском ошибся и пришлось покупать отвод. Гидроизоляцию не устраивал вообще. Все держится уже примерно 5 лет.
     
    1 людині також подобається це.
  6. nissal

    nissal Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Київ
    Re: підлогу у туалеті "хрущовки"

    Voyutichi, дякую, пане! багато інформації для роздумів, але вже бачу, що буду робити завтра зранку ))) цікаво, а епіцентр забере назад церезіт? ;)

    фото "об'єкту" виклав: http://photo.i.ua/user/1423/216290/
    якщо цікаво )

    Добавлено через 5 минут 14 секунд
    Я прочитав на форумах, що краще все до плити зняти... Скрізь написано, що заливати треба на міцну тверду чисту поверхню, а пісок під тафтою мені таким не здався, то я й розібрав усе.. Дякую.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: підлогу у туалеті "хрущовки"

    до 14 днів - можна повернути їм будь-що (мені обіцяли прийняти навіть одну керамічну плитку, якщо я їм її принесу до 14 днів), тільки з чеком, паспортом і товаром до каси повернення грошей (чи товару - не пригадую)

    Добавлено через 2 минуты 58 секунд
    nissal, вам стояк міняти потрібно!

    Добавлено через 1 минуту 26 секунд
    http://photo.i.ua/user/1423/216290/5715481/
    на цьому фото явно проглядається контур тріщини, перевірте, чи я помиляюсь..
     
    1 людині також подобається це.
  8. nissal

    nissal Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Київ
    Re: Відповідь: Re: підлогу у туалеті "хрущовки"

    так, тріщина є, але спасає те, що поверх останній, і ця частина стояка не транспортує воду... можливо, ще будівельники поставили тріснуту трубу, зважаючи на невідповідальну роль її в цьому місці.
     
  9. nissal

    nissal Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Київ
    народилося ще кілька дурних :) питань:

    1. заліплюю зараз дірки під стінами й порогом, при чому, вони такі великі, що в один день не встиг все закласти (та й треба дати трохи схопитися, бо розвалюється конструкція). скільки повинне висихати це творіння перед тим, як укласти пінопласт і почати заливати?
    2. я вкладу пінопласт на плиту перекриття, поверх застелю мембрану гідроізоляції, закріпивши її по стінах на висоту вище рівня майбутньої підлоги. і буду лити розчин в це "коритце". правильно я зрозумів?
    3. треба вичікувати тиждень, щоб залити "чорнову" нівеліром, чи можна наступної доби? (у розчинів доба на досягнення розчинами стану "технологічного ходіння")
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Підлога у туалеті "хрущовки"

    а навіщо вам той "нівелір"? Зразу вирівняйте чорнову стяжку і все..
    все правильно. Тільки гідроізоляцію не сильно "нашпановуйте", я би її спочатку просто вивів на стіни, без приклеювання. Потім залив стяжку (про компенсаційну пристінну стрічку не забудьте) і вже при затвердлій (і осівшій) стяжці приклеїв би гідроізоляцію до стіни.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою