Что такое тепловер и отзывы о нем

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем gryg, 26 сер 2010.

  1. gryg

    gryg Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Что такое "Тепловер"?

    Действительно ли для утепления фасадов, он является лучшей альтернативой таким материалам, как минвата или тот же пенопласт?

    Меня интересует тепловер и отзывы специалистов по всем характеристикам:
    1) экономичность;
    2) теплоизоляционные характеристики;
    3) огнестойкость;
    4) быстрота и простота нанесения;
    4) и т.д.

    Является ли тепловер достойной альтернативой минвате и пенопласту для утепления фасадов, стоимость-эффективность?
     
  2. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    1) Какая именно экономичность имеется ввиду?

    2) По сравнению с более традиционными видами теплоизоляции похуже.

    3) По идее должна быть на высоте.

    4) Сложно сказать, смотря какая толщина.

    Детально я не рассчитывал, но по-моему с тепловером дороже получается.
     
  3. Батя

    Батя Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Україна, Рівне
    ТЕПЛОВЕР має свої переваги:
    1. Довговічність (наповнювач природний мінерал, тільки "вспучений", вермикуліт та перліт).
    2. Звукопоглиність - 0,7-0,8.
    3. Міцний - межа міцності на стискання 0,45 - 1,0 МПа (штукатурка - підлога).
    4. Монолітний - відсутні містки холоду ("маяки" виймаються).
    5. Негорючий - клас горючості НГ.
    6. Морозостійкий - заявлено не менше 75 циклів...
    7. Паропроникний - 0,150 мг/м.час.Па
    8. Відповідно не покривається грибком і цвіллю.
    9. Екологічний.

    Але він має і свої недоліки:
    1. Висока вартість - при товщині шару 25мм ціна штукатурки 69,90грн/м.кв (на 01.04.11р.).
    2. Коефіцієнт теплопровідності - 0,85-0,9 Вт/м.К., що значно вище (майже у двічі), ніж у базальтової вати та пінопласту.
    3. Більш "трудозатратний" при нанесенні, ніж мінвата та пінопласт...
     
  4. adam777

    adam777 Новачок

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Черновцы
    Re: Что такое "Тепловер"?

    Скажу з свого досвіду на даний момент в Україні випускається тілька одна штукатурка на основі вермекуліта яка називається "Тепловер" виробник: НАУКОВЕ-ВЕРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРВЕРМЕКУЛІТ" Київська обл., м. Васильків, вул. Прорізна, 1.

    Всі інші суміші на основі вермекуліта є або виробництва Турції або Росії і коштують набагато більше.

    Якщо порівнювати її з пінопластом то звичаюно вона в 100 раз краще за нього:

    1) штукатурка є паропропускною, пінопласт в свою чергу не пропускає не повітря ні воду (тому може утворюваться точка роси яка призводить до того що стіна починає мокріти і утворюється грибок і пліснява), щоб уникнути точкі роси то потрібно щоб пінопласт клали на оштукатурену поверхню і не повино бути ніякіх воздушних зазорів між стіною і пінопластом і бажано його класти не на ляпухи як багато майстрів кладе а на гребінку.

    2) Тепловер має антисиптичні властивості якщо у вас є проблема з сиростю то на ції штукатурці не утворюється грибок і пілснява вона є антисептиком. Плюс 1 м2 такої шуткатуркі товшиною 5 см витримує навантаження до 70 кг на 1м2 тобто можна декорувати стіни або цоколь навіть гранітними плитами.

    3) Тепловер миші не грезуть він їх не приваблює як пінопласт, не дай Бог, вони заведуться у вашій пінопластовій стіні, то це просто жах.

    4) Штукатурка тепловер має дуже легку обємну вагу куб такої шуткатуркі важить 300 кг тоїсть не буде навантажень на стіни і вундамент.

    5) Тепловер маєже не горить тобто температура горіння 1250 С, витримує 3 години пожежі.

    Якщо правда, то кофіцієнт теплопровідності 0,08-0.09 Вт, то в пінопласта 0.05-0.06 Вт але не забувайте, що пінопласт який зараз продають не розрахований на роки - срок його експлутації 8-15 років. Подумайте стоє переробляти фасад через 15 років ? Так як штукатурна суміш Тепловр розрахована на 60 років експлутації.

    Да і люди які утепляють фасади дешевим пінопластом не раджу класти 5 см пінопласт цього мало, щоб уникнути точкі роси мінімум потрібна товщина 7 см, а бажано 10 см утепляти стіни, а ще краще брати два листа 5 см і зміщувати їх так, щоб другі листи закривали шви перших листів щоб уникнути містків холоду.

    Саме кульно утепляти фасад Екструдованим пінопластом але на жаль він гад дуже багато коштує.

    Тепловер має багато хорошох властивостей, але має один суттєвий недолік - ЦІНА!!!
    Щоб утеплити будинок з цегли в півтора блоку стіна товщиною 38 см, то потрібно потрати на матреріал 132 грн. На тепловер, тобто 1 мішку тепловеру вистачає на 1 кв товщиною 2,5 см, значить треба 2 мішки на квадрат при товщині шару 5 см.

    [​IMG]
     
  5. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Что такое "Тепловер"?

    adam777, очень много в ваших словах неверно, действительно много, если хотите могу прокомментировать о тепловере и отзывах о нем (писать много придется).
     
  6. adam777

    adam777 Новачок

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Черновцы
    Ну можете мені не вірити я нікого не збераюсь переконувати. Чесно скажу я займаюсь продажем будівельних матеріалів (пінопласта, мінвати і плитки). Перед тим, як утепляти свій будинок просидів кучу днів в інтернеті, маю куча знайомих прорабів і наслухався від клієнтів відгуків про пінопласт - було вирішино утепляти Тепловером. Скажу чесно дорого вишло, але результатом задоволений - взимку тепло літом прохолодно.

    Чесно, я також важаю, що кожен має право на свою думку і я взагалі не проти Пінопласта, просто треба правильно ним утепляти фасад, а то будуть гроші викинуті на вітер.
     
  7. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Я никого не хочу убеждать в пользу какого-либо теплоизоляционного материала, но в ваших аргументах куча стереотипов и ошибок. И лично я хочу чтобы все кто читает форум понимали как и что на самом деле, поэтому все таки прокомментирую.

    Вот поясните для чего теплоизоляционному материалу пропускать воздух и воду? Наоборот производители стараются снизить воздухопроницаемость, про воду вообще молчу. А по поводу паропроницаемости давайте цифры сравнивать, пенопласт тоже обладает паропроницаемостью, не говоря уже о вате.

    Точка росы может и в тепловере образовываться. Ну что за страшилку нашли, для того чтобы не было никаких проблем нужно просто сделать расчет, для любого материала, и для пенопласта, и для ваты, и для тепловера.

    Это не для того чтобы избежать точки росы, так в принципе лучше, но на ляпухи тоже можно, просто нужно соблюдать рекомендации при этом и все.

    Ну простите слабо мне верится, если будут условия для разведения грибка (влага и температура), то он заведется не смотря на антисептики.

    Ну и это по сравнению с чем преимущество? Вата легче в 2-20 раз в зависимости от вида. пенопласт более чем в 10 раз легче.

    Преимущество, согласен, но у базальтовой ваты температура плавления свыше 1500 гр.

    Если вы берете коэффициент теплопроводности тепловера декларируемый, то такой же и пенопласта берите - 0,038, в 2 раза разница.

    Где позвольте вы взяли такую информацию?

    И есть тому подтверждение?

    Да как вы так усредняете? Нужно расчет делать. При этом не забывайте что тепловера потребуется в 2 раза больше.

    Нет, так делать неправильно, только однослойное утепление, если это приклейка утеплителя
    Я никак не хочу про тепловер высказываться негативно, но и информация про альтернативные утеплители должна быть правдивая и не перекрученная.
     
    meroro, Dmitry та Андрей123 подобається це.
  8. adam777

    adam777 Новачок

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Черновцы
    Re: Что такое "Тепловер"?

    Може Ви і праві !!!! Я не сперечаюсь я просто кажу те що знаю з свого досвіду!!! Скажу просто скількі людей стільки різних думок !!!!
     
  9. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Что такое "Тепловер"?

    Поймите, у меня есть свои предпочтения среди теплоизоляционных материалов, но я стараюсь быть объективным, есть факты, а есть куча стереотипов и перекручиваний действительности и вот они передаются от человека к человеку обрастая все большими перекручиваниями. И это в лучшем случае. Очень часто еще и продавцы и производители одних материалов запускают в народ утки о других конкурентных материалах. А ведь каждый материал имеет право на существование, нужно просто правдиво доносить информацию о нем, в чем я и вижу цель в том числе и нашего форума.
     
  10. adam777

    adam777 Новачок

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Черновцы
    Re: Что такое "Тепловер"?

    Як мені обяснив менеджер фірми Тепловер і так як вони мені робили: В суміш вермекуліти входить перліт , вермекуліт, гранульоване піностікло, і цементно вапняна звязуюча суміш, шуткатурили мені стіни товшиною 5 см. Після штукатруки зробили цементно піщану перетірку товщиною десь до 3 мм. Потім через неділю наносили мініральний короїд і да мініральний короїд вишов дешево 61 грн. Мішечок має 25 кг хватаю аж на 10 квадратів !!!
     

Поділитися цією сторінкою