Колір даху

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем I.Cherry, 26 лип 2010.

  1. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Колір даху

    а потом возьмете кусочек металлочерепицы и по колеровочной раскладке подберете цвет фасада, чтоб гармонировал
     
  2. I.Cherry

    I.Cherry Інженер

    Повідомлення:
    803
    Симпатії:
    799
    Адреса:
    Ужгород
    Сьогодні привіз дерево для даху - буде мінятись повністю стропильна система.. дощ ллє як з відра.. вигрузили.. накрив профнастилом..

    Чим обробити дерево?.. мабуть уже більшість учасників пройшли це..:) поділіться досвідом.
    хоч і мансарди не буде..але думаю там де добудова із цегли (стіна - в одну цеглу) , то на даху поставлю розкладушку.. тобто зроблю таку собі "легку" кімнату..:-D вся друга частина будинку - із саману.
    пишу це тому, що можуть бути пропозиції - відроблене масло використовувати - що для мене не прийнятно.
     
  3. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Є в будмагазинах септики - біо- пожежозахист, продаються у рідкому і сухому вигляді. Рекомендую - пліснява не береться, дерево по горючості переходить у нижчий клас. Правда він не вічний і боїться дощу. Коштує відносно недорого
     
  4. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    I.Cherry, я пропитывал антисептиком Гладиатор не помню 1 или 3...
     
  5. I.Cherry

    I.Cherry Інженер

    Повідомлення:
    803
    Симпатії:
    799
    Адреса:
    Ужгород
    Дерево у дворі.. коли привезли , то був сильний дощ..
    Кілька днів погода аж "шепче" - сонце і температура підходить до 30 гр.С.
    Цікаво, як визначити ту сухість дерева?..тобто вміст вологості.. або на око якось можна ?
    В Епіцентрі був - купив польський засіб захисту "Протектор" .. 4-ри відра концентрату ..приблизно на 100 кв.м
    ..одні кажуть що дешевий згодиться і все нормально.. я походив ...подивився..почитав ..а ще послухав одного дядька який недавно обробляв дерево цим препаратом - вирішив його взяти...
    не дешевий як по моїх мірках - "Протектор" - 5 кг (одне відро) коштує 160 гривень.. має барвник червоний щоб видно було..
    я собі так думаю, що дах не кожен рік робиться..

    Тепер придумую як ті бруси і рейки фарбувати ..тобто обробляти.. dntknw
     

    Вкладення:

  6. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Колір даху

    В епіцентрі є оприскувачі на 5-10 літрів занедорого. Взагалі в ідеалі опускати в ванну, але де ж таку ванну взяти, оприскувачем також нормально буде і швидко

    Добавлено через 4 минуты 9 секунд
    Усі дошки і бруси негайно поперекладайте через планки через 0,6-1м і бажано чим на рівнішій поверхні бо поки до монтажу дійде їх покрутить мама не горюй і почорніють якщо хоч трохи вологі. За такої температури вони сохнуть враз, а як покрутить то запаритесь на даху рівняти
     
  7. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    205
    У меня такое было, привез брус сырой для крыши дачи 100 х 500 мм, и просто сложил его в гараже без прокладок, а через, примерно, две недели кинулся, а там уже и плесень, и некоторые брусы повело.
    I.Cherry, мне понравился ваш выбор, хороший цвет. Как сразу решили, так и взяли такой.
     
  8. I.Cherry

    I.Cherry Інженер

    Повідомлення:
    803
    Симпатії:
    799
    Адреса:
    Ужгород
    у мене між рядами лежать планки..правда не через 1 метр.. а через 1.5..1.6м
    Завтра буду витягувати ті що 6-ти метрові і обробляти..заодно і перекладувати.

    коли дерево привезли із складу, то казали нібито воно вже було сухе.. допускаю, що дощ міг його помочити трохи.

    Goshia, я із самого початку собі придумав ( а може десь видивився), що дах хотілось би темно зеленого кольору.. а ще і дружина таку думку висловила.. - тут уже вибір був зрозумілий. :)
     
  9. I.Cherry

    I.Cherry Інженер

    Повідомлення:
    803
    Симпатії:
    799
    Адреса:
    Ужгород
    Доброго вечора всім.
    ..за цей тиждень встиг у вільний час після роботи і на вихідні обробити брус.. на обрешітку не хватило ..прийшлось докупляти.. буде зеленого кольору..
    встиг замітити що деякі бруси "повело" ..свердлом.. це ті що розміром 50х150х6000 (їх немає на фото).. переклав їх в нижчі ряди, а зверху приклав тими що товстіші (75х150)..не знаю чи буде толк з цього.
    І ще замітив на деяких брусах темні цятки - на фото видно.. і що ще в око кинулось - що ці бруси були набагато важчі ніж другі...а це значить що вони сильно просякнуті вологою..
    Чи зустрічався хто з таким? Це сильно критично ?.. це може бути грибком ?..
    от тепер думаю.. чи не прийдеться докупляти ще брус.. а цей що повело і що в чорних плямах використати десь в господарстві..dntknw

    .."допомагав" (заважав) ..і весь червоним став кицик Міккі.:)
     

    Вкладення:

    Мирослав подобається це.
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Нічого з цятками не буде, якщо просочили можна використовувати за призначенням.
    Важчі можуть бути через те що взяті з краю колоди біля обзьолу, ті що зсередини - легші.
    Якщо тонкі повело то можна саморізами прикрути у потрібному положені до перекладинок - вирівняються, якщо товсті то намочити водою і викласти сохнути - також вирівняються. Але це якщо вже дуже повело, так що буде заважати працювати, якщо трохи - нічого страшного.

    Добавлено через 1 минуту 20 секунд
    Ще можна стиснути дошки з боків і крайні дошки прихопити саморізами, але на дах то вже занадто :)
     

Поділитися цією сторінкою