Выбор котла - мнения разошлись. Помогите!

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем arnega, 19 вер 2011.

  1. Oks92008

    Oks92008 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    киев
    У меня сейчас 105м2 ( но предполагаю еще 50 м2 второго этажа) и 3 душевые, так мне сказали двухконтурный не потянет по водоразбору, рекомендуют одноконтурный навесной плюс бойлер косвенного нагрева. Такие системы вроде есть у Vaillant, но цена кусается, чем интересно отличается Berreta от Vailant?
     
  2. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Выбор котла - мнения разошлись. Помогите!

    У двоконтурних котлів є ще один мінус(не у всіх)- при ввімкненні гарячої води опалення вимикається.Тобто- або гаряча вода,або опалення. Я в себе колонку не викидав, хоча котел двофункційний.Для гаячої води використовую колонку.
    А витрати газу в великій мірі,крім ККД котла і системи, залежать від тепловтрат огороджуючих конструкцій.Якщо дім утеплений, то і КЧМ економний буде.
    Я поміняв КЧМ на Юнкерс. Як палив 1000м.кб., так і палю 1000 м.кб. в морози.Але за рахунок високого КПД в будинку тепло.Тепер, щоб зменшити витрати газу треба утеплюватись.
     
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Выбор котла - мнения разошлись. Помогите!

    Вставлю і свої 5-копійок в Вашу розмову.
    Будинок в мене близько 200 квадратів на двох рівнях. Проблему опалення вирішив за допомогою вайланда двухконторного 18 кВт., а гаряче водопостачання за допомогою тогож вайланда плюс 50-ти літрового єлектробойлера. Бойлер включаний на вихід гарячого водопостачання котла і використовується в якості накопичувача гарячої води. Дуже зручно - не потрібно чикати нагріву малого контура котла, гаряча вода подається майже миттєво.
     
  4. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Re: Відповідь: Выбор котла - мнения разошлись. Помогите!

    Открою тайну - все двухконтурные котлы работают с приоритетом гарячей воды. Производители и конструкторы двухконтурников вероятно считают, что пользование гарячей водой не такой длительный процесс и теплоноситель в системе отопления не успеет остыть... Исключением есть котел с бойлером и с гидравлической стрелкой.

    у двухконтурника тоже вода "майже миттєво" - это больше зависит от длинны труб.
    Пользовался три года колонкой. Потом вместо ее поставил двухконтурный котел - разница в качестве подачи гарячей воды огромная (нет перегревания воды, отсутсвует "контрасный душ"). Мне то пофиг, а вот жена и дети оценили. Колонку после чистки подарил (с установкой) теще:-D
     
  5. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Re: Відповідь: Выбор котла - мнения разошлись. Помогите!

    Скажіть, а яка у вас витрата газу в зимовий період приблизно спожита цим котлом на місяць, якщо не секрет?
     
  6. arnega

    arnega Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Днепропетровск
    Посоветуйте все-таки!
    Я выбирал по цене,остановился на беретте сити.Но еще советуют Феролли.Что можете сказать?
     
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Відповідь: Выбор котла - мнения разошлись. Помогите!

    Vovan,
    В мене приватний будинок, вода з власної скважини через насосну станцію. А там присутні перепади тиску від 2 до 3 атм. Бойлер, навіть, самий малий зглажує контрасти і зменшує час подачі гарячої води дуже суттєво.(повірте, в мене є з чим порівнювати) А ще одна ну дуже велика зручність те, що можна відкрити воду в самому малому режимі(без спрацювання котла) і вода буде гаряча.
     
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Відповідь: Выбор котла - мнения разошлись. Помогите!

    Sergey_M, Да які тут секрети...
    Легко вкладаюся в 2500 метрів куб на рік(2200 - 2300), місячний розхід в люті морози 450 +/-, а так близько 300.
     

    Вкладення:

    • IMGA0526.JPG
      IMGA0526.JPG
      Розмір файлу:
      111 КБ
      Переглядів:
      152
    1 людині також подобається це.
  9. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Выбор котла - мнения разошлись. Помогите!

    Всі газові котли , одноконтурні чи двоконтурні,працюють по одній схемі. Різниця в основному якості комплектуючих, їх монтажу і електронних наворотах.Тому дивіться по своїх фінансових можливостям і пріоритетах(опалення чи ГВП).Беріть ту модель яка найбільш розповсюдженна у ваших знайомих, друзів. Запчастини на яку доступні в любий момент.Дати вам конкретну пораду важко. На даний момент даже відомим брендам довіряти на 100% не можна.Бо те що було 5-10років назад взірцем ,еталоном на даний момент стало посередністю.
    Сам користуюсь двоконтурним Вайлент, 3 роки доки без проблем.
     
  10. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Выбор котла - мнения разошлись. Помогите!

    В мене теж насосна станція та приватний будинок 120 м2 (перший поверх)+ 60 м2 (другий поверх). Насосна станція регулюється на менший перепад тисків + можна встановити ресивер не стандартний, а літрів на 100 (планую поставити) - не так часто буде включатись насос станції.
    Котел у мене встановлений іммергаз найк міні 24 кВт. Трьохходовий клапан з електроприводом - спрацювання на гарячу воду від 1.5 літрів/хвилину. Виставив температуру на 45 градусів - він і підтримує біля 47-48 градусів практично не залежно від протоку:Hi:
    Був досвід користування електричним бойлером 50 чи 75 літрів (уже не пам'ятаю). Споживання електроенергії біля 150-200 кВт/місяць (сім'я 2+2), після набору ванної - довго чекати набору температури в бойлері (біля 2-3 годин). Для порівняння - газова колонка+плита (влітку) споживає 40 кубів газу/місяць, двухконтурний котел+плита - 20 кубів/місяць...
     

Поділитися цією сторінкою