Склопакет - міфи та факти

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Casio, 24 бер 2013.

  1. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Здраствуйте, шановні майстри та аматори. Починаю слизьку цю тему для того, щоб з’ясувати, які із декларованих виробниками та продавцями якості є справжніми для склопакетів, а які являються лише маркетологічним ходом. Звертаю увагу рекламщиків на той факт, що обговорюв атися будуть лише питання пов’язані і світлопрозорими конструкціями, а ні в якому разі не профіля.
    Отже… Отже почнемо з розгляду нижче розміщених файлів, які безсовісно були стягнені мною із теми “Чуму потіють металопластикові вікна”.





    Стеклопакет1.jpg Стеклопакт2.jpg Стеклопакет3.jpg
    Ми бачимо, що склопакети із однаковою шириною дистанційної рамки (повітряний зазор) мають різний коефіцієнт теплового опору (далі - КТО), бо вони виготовлені із застосуванням різного скла, а саме: просте, так зване архітектурне скло, І-скло та К-скло. Про два останні читач без проблем може почитати у Вікіпедії.
    Виробники заявляють, посилаючись на вище викладені файли, що застосування спеціального скла, а також газу-наповнюва в склопакетах можна досягти шаленого підвищення рівня КТО. Деякі на своїх семінарах та на рекламних проспектах навіть стверджують, що їхні склопакети дозволяють затримати суттєві частину сонячного тепла, повторюю не сонячного світла чи, зокрема ультрафіолету, а саме тепла, що дозволить зекономити суттєву частину електроенергії на охолодженні приміщення кондиціонером.


    Clima.gif

    Пропоную всім бажаючим висловити свої думки стосовно вище розміщеного питання, а я поки що спробую в коректній формі скомпілювати інформацію про те, яким саме чином проводилися заміри КТО та винесу на суд коректність таких вимірів. Також мене цікавить думка експертів стосовно цього малюнку. Назву концепції склопакету я не стер, щоб можна було зрозуміти де простий, а де - наворочений.
     
  2. Iggorr

    Iggorr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.056
    Симпатії:
    10.173
    Адреса:
    Київ
    Досягти то может и можна,но встречал информацию,что газ этот задерживается в стеклопакете ненадолго,год-два.А потом пакет становится обычным.Маркетинговый ход и деньги "на ветер",имхо.
    А вообще,рекомендуют стёкла разной толщины ставить в пакет и,если,двухкамерный-то разной ширины межрамку-повышает звукоизоляцию.
     
  3. VasilP

    VasilP Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Буча
    А кто покупал в Киеве стеклопакеты, можете поделиться опытом?
     
  4. Яло

    Яло Підмайстер

    Повідомлення:
    41
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Киев (Одесса)
    А Вам только стеклопакеты нужны? И что именно Вас интересует- где и почем?
     
  5. VasilP

    VasilP Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Буча
    Где, почем и качество самих пакетов и обслуживания, второй этаж переделал, крышу, появилась необходимость сделать 10-ок окон, поэтому и интересноdrel
     
  6. Яло

    Яло Підмайстер

    Повідомлення:
    41
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Киев (Одесса)
    Тогда Вам нужно искать фирму у которая делает качественные Окна. Стеклопакеты - это только один из составляющих. Конечно, немаловажный момент, но начинать все-таки нужно с поисков того, кто подаст Вам качественный КОНЕЧНЫЙ продукт, включая монтаж.
     
  7. vedmid

    vedmid Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    10
    я коли замовляв вікна, шукав виробників, от коли міряли і узгоджували ціну - питав за заповнення аргоном
    вони сказали що не роблять такого, бо аргон потрібно раз чи 2 рази на рік докачувати, тому нема сенсу брати гроші за те, чого реально не буде, вірніше буде, але максимум рік
    виробник на ринку порядка 10 років, гарантія 10 років(якщо вони встановлюють)
     

Поділитися цією сторінкою