Черговість будівельних робіт

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем Eliui, 21 гру 2014.

  1. Eliui

    Eliui Підмайстер

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    2
    Шановні форумчани, підскажіть будь-ласка черговість будівельних робіт.
    На даний час побудовано будинок с газоблоку АЕРОК 375 , мансардного типу, накрито композитною черепицею без утеплення та "підшиви". Є вікна та вхідні двері. Світло є на території участка, до будинка не підведено. Перекритя - ж/б плити, драбина бетонна на другий поверх. Внутрішніх стін поки що не має. Чорнова стяжка на підлозі (планується тепла підлога, водяна). Грибок під вентиляцію з кухні на покрівлі, сама вентиляція не протянута. Опалення ТТ котел + електрокотел, камін з РГВ (все лише в планах).
    Порадьте, як правильно розпланувати порядок дій, щоб потім не виникло казусів. Що робити першочергово, а що пізніше.
    Думав змонтувати каміна на першому поверсі, далі зробити внутрішні стіни, потім утеплити та підшити покрівлю та стелю мансардного типу, перед тим провівши вентиляцію. Потім зробити електрику, завести воду, внутрішні роботи + опалення.
     
  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Правильно думаєте, я почав би зі стін, потім комунікації, далі штукатурка, підлога, утеплення, і зовнішнє оздоблення місяців через 3-4 після закінчення внутрішніх робіт.
    Раджу закласти у внутрішні стіни каналізаційну трубу з першого поверху на горище, або й кілька у різних місцях в якості гільз - ціна копійчана але потім згодиться як канали для неврахованих комунікації
     
  3. PetrykSSS

    PetrykSSS Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    16
    Повністю погоджуюся, не залишете отвори, потім вже прийдеться в стіні будинку довбати , як я внаслідок того, що одразу не подумав.
     
  4. gamesmaker

    gamesmaker Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    я трохи своїх копійок вставлю = )
    дуже тяжко уявити все і продумати, коли просто стіни.. я просто перерахую свої думки, вже майже рік живу в домі і багато чого "пройшов" і практично всім задоволений, але дещо таки б зробив по-іншому = )

    - високі вікна часто "плакали", коли на дворі сильний мінус, а в хаті тепло. Зняли штапіки і добавили 3-тє скло, добавили електропідігрів підвіконників. До кінця зими стало ясно, що підігрів - викинуті гроші, хороші скло-пакети віришили проблему на 100%,
    - продумайте де будуть розетки.. подумайте на рахунок розеток для інтернету. Дуже зручно мати розетки по центру стіни, одразу за телевізором, який висить на стіні і з нього на виходить жменя кабелів = )
    - подумайте на рахунок сигналізації і домофону - їх добре робити ще в часи чорнових робіт (закладати кабелі, датчики і т.п.)
    - не забудьте про заземлення для будинку
    - старайтеся закривати скло на вікнах, різні чистові елементи... а то потім залишаться сліди від болгарки і т.п... а також не забудьте вчасто знімати/міняти малярні стрічки - вони мають властивість засихати і тяжко здиратися (допомогти може спеціальна супер-губка.. в епіцентрі є така)
    - враховуйте стандарти висот для меблів.. наприклад, щоб не вийшло так, что вікно на кухні нижче рівня "столешницы", а також, якщо плануєте "водяну теплу підлогу" - враховуйте висоту дверних проходів, щоб потім не прийшлось вибивати перемички із-за того, що теплий пол піднімає рівень на етажі не на один см = )
    - не залишайте на зиму дім без закінченого цоколя з готовим зовнішнім утепленням - наприклад будинок обшитий пінопластом, але без цоколя.. зимою миші поїдять пінопласт і будуть жити на чердаку = ) звісно піною позадувати можна.. але це не найкращий вихід..
    - малярна стрічка часто менше залишаю слідів, аніж скотч (який залишає клей) - наприклад при покрасці фасаду
    - провітрюйте часто приміщення при шпаклівці і т.п... вологість буде значна і якщо дерево на чердаку не оброблено антисептиком чи ще чимось - може почорніти, запліснявіти.. що завгодно..
    - подумайте про стабілізатори і генератор - їх краще розміщати десь в гаражі (шум і т.п.), але їх треба продумати і підключити заздалегідь.
    - планувати на якій стіні будуть супутникові антени. Телевізійні практично не шкідливі, а от наприклад для інтернету (яка і приймає і відправляє дані) - за стіною біля неї спати шкідливо, тому хоча б постаратися, щоб вона була з протилежної від спального місця сторони.
    - наскільки я дізнався - для теплої підлоги краще заливати дистильовану воду

    поки все, що згадав.. пізніше може ще щось додам = )

    p.s.: я не будівельник, лише власні спостереження, поки строївся власний дім.
     
    Останнє редагування: 15 лют 2015

Поділитися цією сторінкою